Koszyk

Masz pytania? tel. +48 22 642 14 14

Darmowa dostawa dla zamówień od 149 zł!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń +48 22 642 14 14

Social media

SAND STORM – NAJNOWSZY TREND W KOLORYZACJI WŁOSÓW W 2020 ROKU

Najnowszym trendem w koloryzacji włosów w 2020 roku, według fryzjerów, mogą stać się włosy w odcieniu sand storm –czyli burzy piaskowej. W pierwszej chwili wyglądają dość niepozornie i nijako, ale wystarczy, że spojrzysz na nie trochę dłużej i może okazać się, że zakochasz się w nich bez opamiętania. Koloryzacja ta jest bardzo nowoczesna, twarzowa i przede wszystkim wygodna!

Sand storm – czyli burza piaskowa na głowie

Pomysłowy, zaskakujący i trochę nieprzewidywalny – tak w kilku słowach można opisać ten odcień włosów. I przyznajemy – ten odcień dokładnie taki jest! Piaskowy kolor to kompromis pomiędzy zimnymi i ciepłymi odcieniami, ale dzięki temu pasuje kobietom o różnych typach urody. Sand storm to uniwersalny kolor, który będzie pasował zarówno do nastolatki, jak i do bardziej dojrzałej kobiety.

Przy tej koloryzacji, farby nie nakłada się na całą długość włosów. Można robić to nawet kilka centymetrów poniżej czubka głowy. Dzięki temu fryzura zyskuje bardziej naturalny wygląd, a co najważniejsze – łatwiej będzie ją utrzymać. Farbujemy głównie pasma przy twarzy i te z wierzchu. Zapomnij o co kilkutygodniowym farbowaniu odrostów! Taki piaskowy balejaż wygląda dobrze nawet 2-3 miesiące od wizyty u fryzjera. Dzięki niemu zyska na tym nie tylko kondycja Twoich włosów, ale także portfel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

Dla wszystkich zamówień od 149 zł!

14 dni na zwrot

Masz aż 14 dni na zwrot zamówienia!

Oryginalne produkty

W naszym sklepie kupisz tylko oryginalne produkty.

Bezpieczne transakcje

Bezpieczeństwo transakcji zapewnia paynow.