Kuracje do włosów

Filtruj produkty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Kuracja do włosów we własnym domu
Bywają chwile, w których włosom nie wystarcza już standardowa pielęgnacja i wymagają profesjonalnej pomocy. Tylko intensywna dawka cennych składników sprawi, że wrócą one do formy. Nie musisz się jednak martwic. Osłabienie włosów czy też zniszczone, połamane pasma nie zawsze muszą kończyć się radykalnym cięciem. Wypróbuj kuracje do włosów – ich skoncentrowana formuła pomoże Ci odzyskać zdrowe włosy!

Kuracja do włosów może z powodzeniem zostać przeprowadzona w domu. Wystarczy tylko, że wybierzesz produkt dopasowany do problemów, z którymi borykają się Twoje włosy. Kuracje występują w kilku formach – najbardziej znane są ampułki do włosów. Równie skuteczne są jednak kuracje w kremie czy w sprayu. Dobrze dobrane mogą zdziałać z Twoimi włosami prawdziwe cuda!

Jak wybrać dobrą kurację do włosów?
Kluczem do wyboru odpowiedniej kuracji do włosów jest obserwacja. Częstym problemem, z którym na pewno poradzi sobie kuracja do włosów jest nadmierne przesuszenie pasm. Idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie w takim przypadku kuracja nawilżająca do włosów, która przywróci im odpowiedni poziom nawilżenia, zmiękczy je i przywróci połysk. Włosy po zabiegach chemicznych, zniszczone stylizacją czy uszkodzone wzmocni kuracja regenerująca włosy. Nie tylko ochroni Cię przed obcięciem zniszczonych pasm, ale też wzmocni je i zapobiegnie kolejnym uszkodzeniom.

Kuracja do włosów będzie doskonała także na wypadanie. Niedobory niektórych witamin lub nadmierne przesuszenie mogą sprawić, że zauważysz nasilone tracenie włosów. Kuracja dla włosów wypadających będzie w takiej sytuacji dobrym wyjściem. Nie tylko wzmocni mieszki włosowe, ale też przyczyni się do ich większej objętości i wzmocnienia pasm. Jeśli z kolei narzekasz na rzadkie włosy i ich powolny wzrost, najlepsza będzie kuracja na porost włosów. Dzięki niej szybko zauważysz nowe baby hair i zyskasz bujną czuprynę.

Kuracja do włosów – porady dotyczące stosowania
Kuracja na włosy zniszczone czy też inny wariant tego produktu to kosmetyki o wyjątkowo wysokiej dawce składników odżywczych. Z tego powodu przy ich stosowaniu powinnaś bezwzględnie stosować się do rekomendacji producenta. Szczególnie ważne jest przestrzeganie czasu trzymania produktu na włosach. Pamiętaj, by zawsze stosować kurację na czyste, umyte szamponem włosy.

Kuracja powinna być także równomiernie rozprowadzona na włosach. Aby to zrobić, najlepiej wczesz ją przy pomocy szerokiego grzebienia lub poproś o pomoc przyjaciółkę. Wspólny wieczór spa, maseczki i ampułki przeciw wypadaniu włosów nie tylko świetne wpłyną na Waszą urodę, ale także na przyjaźń. Włosy również będą za to bardzo wdzięczne!