Odżywka JOICO K-Pak Color Therapy

* - Pole wymagane

Odżywka JOICO K-Pak Color Therapy jest produktem skierowanym dla posiadaczek włosów po zabiegu koloryzacji. Kosmetyk skutecznie ożywia kolor, uzupełniając jednocześnie powstałe uszkodzenia. Doskonale sprawdzi się do włosów farbowanych, które są osłabione i zniszczone obróbką termiczną, środkami chemicznymi i negatywnym wpływem środowiska.

Jeśli masz łamliwe i delikatne włosy, odżywka do włosów JOICO K-Pak Color Therapy przywróci pasmom blask i świetną kondycję. Produkt nie wypłukuje koloru, uzupełnia ubytki aminokwasów oraz wygładza zmęczone włosy. Lekka konsystencja nie obciąża pasm, które bardzo szybko odzyskują kondycję, co popierają liczne badania.

Najlepsze rezultaty uzyskasz, gdy połączysz stosowanie odżywki z szamponem JOICO K-Pak Color Therapy . Warto uzupełnić pielęgnację jednym z olejków, maską czy sprayem Luster Lock Multi-Perfector. z tej samej linii. Spróbuj koniecznie!

Produkt jest dostępny w dwóch pojemnościach: 300 i 1000 ml.

ZASTOSOWANA TECHNOLOGIA:

Odżywka do włosów farbowanych K-Pak Color Therapy odżywia kolor i naprawia uszkodzenia dzięki zawartości Quadrabond Peptide Complex™ . Uzyskana przez JOICO formuła skutecznie naprawia ubytki, przywraca włosom siłę oraz nawet dwukrotnie przedłuża trwałość i nasycenie koloru. Odpowiadają za to aktywne składniki mieszanki, które sprawiają, że już po pierwszym użyciu pasma są mniej łamliwe, nawet o 65%. Quadrabond Peptide Complex™ umacnia nawet najbardziej zmęczone i osłabione pasma, przywracając im kondycję i gładkość.

To zasługa trzech olejków:

arganowego, mankietti oraz z wiesiołka. Dostarczając optymalnego poziomu nawilżenia, składniki kompleksu pozwalają umocnić włosy i cieszyć się kolorem bez blaknięcia.

• Odżywienie zniszczonych włosów
  • Intensywne nawilżenie bez obciążenia
  • Uzupełnienie ubytków aminokwasów
  • Ożywienie i przedłużenie trwałości koloru
  • Przywrócenie blasku i sił witalnych

• pH: 4.5 – 5.5

• Niewielką ilość na umyte, wilgotne włosy
  • Pozostawić na 1 minutę, przeczesać grzebieniem o szerokich zębach i dokładnie spłukać

3 lutego 2019

Wygładza i zmiękcza włosy, nadając im blasku, a jednocześnie odżywia i nie obciąża włosów. Bardzo wydajna. Polecam.

16 czerwca 2019

Idealna odżywka po farbowaniu. Nie obciąża włosów, ładnie pachnie oraz bardzo je odżywia. Połączony z szamponem z tej samej serii sprawia, że włosy są idealne !