Travel size maska JOICO K-Pak Intense Hydrator 50 ml

Niezwykle intensywna kuracja dla bezgranicznie suchych włosów JOICO K-Pak Hydrator 50 ml. Redukuje poziom puszenia się włosów. Opakowanie idealnie sprawdza się w podróży.

Niezwykle intensywna mini maska JOICO K-Pak Hydrator 50 ml dla bezgranicznie suchych włosów. Redukuje poziom puszenia się włosów. Opakowanie idealnie sprawdza się w podróży.

Najlepsze efekty uzyskasz, stosując maskę razem z innymi produktami do pielęgnacji z linii z K-Pakszamponem i odżywką.

Produkt występuje w pojemności: 50 ml

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE

Nawilżająca maska do włosów JOICO K-Pak Hydrator swoją skuteczność zawdzięcza najnowszej formule New Smart Release Technology. Kluczowy składnik kosmetyków JOICO powoduje, że wszelkie obecne na włosach uszkodzenia zostają naprawione, a dodatkowo pasma są chronione przed kolejnymi ubytkami. Pozwala na to odtworzony, naturalny łańcuch peptydowy, który skopiowali specjaliści JOICO. Syntetyczna sekwencja działa na poziomie molekularnym i powoduje, że włosy odzyskują moc i zdrowie. Są również skutecznie otoczone tarczą ochronną, która sprawia, że prezentują się zachwycająco i są zabezpieczone przed negatywnymi czynnikami.

Wyjątkowości serii Joico K-Pak nadaje oparta na liposomach technologia stopniowego uwalniania i dostarczania unikalnych składników aktywnych do wnętrza włosa. Jedyny w swoim rodzaju system, zawierający keratynę, argininę i olejek z dzikiej róży, uwalnia dobroczynne składniki zarówno podczas zabiegu, jak i przez kolejne dni po aplikacji. Efekt to odbudowa, wzmocnienie i ochrona włosów przed skutkami codziennej stylizacji.

POLECANY DLA:

• Puszących i elektryzujących się włosów
  • Osób używających maski JOICO K-Pak Reconstructor, zwłaszcza tych z bardzo suchymi i poddawanymi częstym zabiegom chemicznym włosami

• Intensywna terapia nawilżająca
  • Przywraca wilgotność bardzo wysuszonym i zniszczonym włosom
  • Zamyka łuski, poprawia elastyczność
  • Bezpieczny dla włosów farbowanych
  • pH: 3.5

WSKAZÓWKI:

• Zastosować K-PAK Hair Rejuvenating System w salonie i wybrać odpowiednie produkty K-PAK z kategorii pielęgnacji włosów, aby uzyskać jak najlepszy efekt po kuracji
  • Myć włosy szamponem JOICO K-Pak Reconstructing a w razie potrzeby użyć JOICO K-Pak Reconstructor przed nałożeniem maski JOICO K-Pak Hydrator
  • Osoby, które mają suche, zniszczone włosy, i nie mają zbyt wiele czasu na pielęgnację, powinny stosować K-PAK Hydrator przed nałożeniem K-PAK Liquid Reconstructor