Koszyk

Masz pytania? tel. +48 22 642 14 14

Darmowa dostawa dla zamówień od 149 zł!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń +48 22 642 14 14

Social media

5 FRYZUR I CIĘĆ, KTÓRE ODMŁODZĄ CIĘ O CO NAJMNIEJ 10 LAT

Możesz wierzyć lub nie, ale każda z tych propozycji pozwoli zaoszczędzić Ci na drogich kremach i zabiegach medycyny estetycznej.

[Nie]porządny kok

Idealne, perfekcyjnie wyglądające upięcia nie są już modne i niestety dodają lat. Jest jednak coś, co jednocześnie jest eleganckie i dzięki czemu wyglądamy młodziej – kok. Wystarczy, że po upięciu włosów lekko zmierzwisz je dłonią, tak aby stworzyć [nie]porządny kok. 

Luźne loki

Najważniejsza rzecz: muszą wyglądać naturalnie i beztrosko. Wystarczy, że lekko podkręcisz je lokówką po suszeniu, a następnie delikatnie roztrzepiesz palcami. Pamiętaj, że nie mogą wyglądać zbyt perfekcyjnie! 

Upięcie z warkoczami

Zawsze wygląda stylowo. Staraj się jednak nie nosić warkocza/y luźno puszczonego, chyba że bardzo tęsknisz za swoimi młodzieńczymi latami.

Delikatne fale

Fale mają to do siebie, że idealnie wyglądają na trochę krótszych cięciach, np. typu bob lub lobie, czyli dłuższym bobie. Zmierzwione fale zawsze wyglądają naturalnie i młodzieńczo.

Krótkie cięcie

To bzdura, że krótkie cięcia dodają lat. Wystarczy, że będziesz przestrzegać dwóch bardzo ważnych zasad: fryzura musi być zawsze nienagannie ostrzyżona i trzeba pilnować comiesięcznych wizyt u swojego stylisty. Ta fryzura ma dużą zaletę – w zależności jak ją ułożysz, możesz nadać jej różne formy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

Dla wszystkich zamówień od 149 zł!

14 dni na zwrot

Masz aż 14 dni na zwrot zamówienia!

Oryginalne produkty

W naszym sklepie kupisz tylko oryginalne produkty.

Bezpieczne transakcje

Bezpieczeństwo transakcji zapewnia paynow.