Zestaw JOICO K-PAK Color Therapy – szampon + maska Luster Lock

Zestaw upominkowy zawiera szampon JOICO K-Pak Color Therapy do włosów farbowanych i zniszczonych oraz maskę JOICO K-Pak Color Therapy Luster Lock 150 ml. Zestaw gwarantuje odżywienie nawet najbardziej osłabionym włosom i zatrzymuje pigment wewnątrz. To idealny prezent na każdą okazję.

Zestaw kosmetyków z linii JOICO K-Pak Therapy to duet dopasowany do potrzeb włosów po koloryzacji. Wybierz ten zgrany zespół, jeśli poszukujesz produktów, które wzmocnią świeżość koloru i pozwolą Ci się cieszyć intensywnym kolorem jeszcze dłużej. W zestawie znajdziesz szampon oraz maskę Luster Lock 150 ml, które skutecznie ożywiają kolor i naprawiają uszkodzenia, do których mógł przyczynić się zabieg koloryzacji. To doskonała opcja na prezent dla bliskiej osoby, która chętnie zrobi coś dobrego dla swoich włosów farbowanych.

Kremowy szampon JOICO Color Therapy delikatnie oczyszcza pasma, przywraca im elastyczność i jest pierwszym krokiem do odzyskania przez nie sił witalnych. Maska JOICO K-Pak Color Therapy Luster Lock sprawi, że włosy będą zauważalnie mocniejsze, miękkie i elastyczne.

Zestaw zawiera:

ZASTOSOWANA TECHNOLOGIA:

Linia K-Pak Color Therapy to najlepsza pielęgnacja włosów po koloryzacji. A wszystko to zasługa unikalnej formuły New Smart Release Technology – opartej na liposomach technologia stopniowego uwalniania i dostarczania unikalnych składników aktywnych do wnętrza włosa. Jedyny w swoim rodzaju system, zawierający keratynę, argininę i olejek z dzikiej róży, uwalnia dobroczynne składniki zarówno podczas zabiegu, jak i przez kolejne dni po aplikacji. Efekt to odbudowa, wzmocnienie i ochrona włosów przed skutkami codziennej stylizacji.

Zawarta w kosmetykach mieszanina hydrolizowanych protein keratyny, identycznych jak we włosach o zróżnicowanych masach cząsteczkowych (MWS 150-2500), wnika w najgłębsze warstwy struktury włosów, by zagwarantować im dogłębną rekonstrukcję podczas każdej koloryzacji. Pasma zostają wzmocnione, a trwałością i nasyceniem koloru możesz cieszyć się nawet dwukrotnie dłużej.

Zawartość aktywnych składników sprawia, że kosmetyki dostępne w tej linii zmniejszają łamliwość włosów nawet o 65% – i to natychmiastowo. Wystarczy jedno użycie, by mieszanka przywróciła pasmom teksturę, miękkość i i blask. Na zastosowaniu linii K-Pak Color Therapy skorzystają nawet najbardziej uszkodzone włosy. Trio olejków – arganowego, mankietti i z wiesiołka utrzymuje optymalny poziom nawilżenia bez obciążenia, dzięki któremu pokochasz swoje włosy na nowo.

• Delikatne oczyszczenie włosów
  • Głębokie nawilżenie i wygładzenie
  • Wyjątkowy blask i elastyczność
  • Naprawienie uszkodzeń