Szampon RICH Pure Luxury Volumising 250 ml

Na stanie

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 78,00

Szampon nadający objętość

Lekki szampon nadający objętość RICH Pure Luxury Volumising wzbogacony jest olejem kokosowym, który odżywia, chroni i zwiększa objętość włosów, jednocześnie ich nie obciążając. W 100% wegański i wolny od okrucieństwa. Szampon nadaje włosom lekkość i pozostawia je błyszczące oraz zdrowo wyglądające. Formuła opracowana tak, by nie obciążać włosów.

Szampon zwiększający objętość RICH Pure Luxury Volumising:

• Poprawia strukturę włosów, nadaje połysk i ułatwia układanie bez ich obciążania.
  • Gęściej wyglądające włosy.
  • Ochrona przed promieniowaniem UV.
  • Polecany do codziennego użytku.
  • Do wszystkich rodzajów włosów.
  • W 100% wegański i wolny od okrucieństwa.

RICH FAKT!

Lekki szampon nadający objętość, który w swoim składzie zawiera olej kokosowy, co pozwala używać go codziennie. Nie przesusza włosów, a jednocześnie ich nie obciąża.

Szampon nadający objętość – sposób użycia

Delikatnie wmasuj w mokre włosy aż do uzyskania piany. Spłucz i powtórz w razie potrzeby. Dla uzyskania najlepszych rezultatów najlepiej uzupełnić pielęgnację o odżywkę RICH Pure Luxury Volumising.