Szampon BAIN DE TERRE Nourishing

Dostępność: na wyczerpaniu
* - Pole wymagane

Szampon przywracający zdrowie włosom cienkim i normalnym, zapewnia nieobciążające włosów odżywienie. Delikatne czynniki czyszczące cudownie się pienią oczyszczając włosy. Łagodne czynniki odżywcze trafiają wprost do miejsc uszkodzeń, dzięki czemu włosy są zdrowe, mocne, piękne i łatwo się rozczesują.

Macadamia Oil - Olejek Makadamia

Amodimethicone - silikon wygładzający i chroniący łuski włosa.

Gliceryna - czynnik nawilżający wiążący wilgoć.

Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride - kationowa guma zapewnia łatwe rozczesywanie na mokro i nawilża w fazie suszenia, by zwiększyć miękkość włosów.

pH: ok. 5,5

Charakterystyka włosów Włosy cienkie