Olejek RICH Pure Luxury Rejuvenating Argan Oil Elixir 30 ml

Na stanie

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 55,00

Serum nadające blask

Serum RICH Pure Luxury Rejuvenating Argan Oil Eliksir nawilża i wzmacnia włosy. Pozostawia je miękkie, gładkie i lśniące. Wzbogacony o olejek z pestek Argania spinosa i olejek ze słodkich migdałów, aby jeszcze bardziej zregenerować osłabione pasma. Idealny do włosów podatnych na rozdwajanie się końcówek. Bogata konsystencja, która nie obciąża włosów. To serum nadające blask sprawdzi się idealnie do każdego rodzaju włosów.

Serum nadające blask RICH Pure Luxury Repairing Collagen:

• Zawiera olejek z pestek Argania spinosa i olejek ze słodkich migdałów.
  • Wzbogacone w omega-6 i 9, aby pomóc odbudować i nawilżyć włosy.
  • Pozostawia włosy miękkie, lśniące i odżywione.
  • Wchłania się natychmiast.
  • Ochrona przed ciepłem i promieniowaniem UV.
  • Idealne do pielęgnacji brody!

RICH FAKT!

Dodaj kilka kropli serum RICH Argan Oil Elixir do maski RICH Repairing Collagen i stosuj jako głęboko kondycjonującą maskę do włosów. To zapewni dodatkowe odżywienie i sprawi, że włosy będą idealnie gładkie i pełne blasku.

Serum nadające blask – sposób użycia

Użyj 3-4 pompek serum w zależności od długości włosów. Rozetrzyj między dłońmi i wygładź wilgotne włosy. Rozczesz włosy, a następnie ułóż je jak zwykle. Ponownie nałóż niewielką ilość na suche włosy, aby uzyskać dodatkowy połysk. Aby osiągnąć najlepszy efe