Odżywka JOICO K-Pak Color Therapy 1000 ml

Odżywka przedłużająca trwałość koloru i naprawiająca uszkodzenia, wzbogacona o najnowszą formułę New Smart Release Technology ze znanej na całym świecie serii JOICO K-Pak Color Therapy.

Na stanie

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 170,00

Odżywka JOICO K-Pak Color Therapy wzbogacona o formułę New Smart Release Technology, jest produktem skierowanym dla posiadaczek włosów po zabiegu koloryzacji. Kosmetyk skutecznie ożywia kolor, uzupełniając jednocześnie powstałe uszkodzenia. Doskonale sprawdzi się do włosów farbowanych, które są osłabione i zniszczone obróbką termiczną, środkami chemicznymi i negatywnym wpływem środowiska.

Jeśli masz łamliwe i delikatne włosy, odżywka do włosów JOICO K-Pak Color Therapy przywróci pasmom blask i świetną kondycję. Produkt nie wypłukuje koloru, uzupełnia ubytki aminokwasów oraz wygładza zmęczone włosy. Lekka konsystencja nie obciąża pasm, które bardzo szybko odzyskują kondycję, co popierają liczne badania.

Najlepsze rezultaty uzyskasz, gdy połączysz stosowanie odżywki z szamponem JOICO K-Pak Color Therapy. Warto uzupełnić pielęgnację maską czy dwufazowym sprayem Luster Lock Multi-Perfector z tej samej linii, który chroni włosy przed promieniowaniem UV i sprawia, że włosy lepiej się rozczesują. Spróbuj koniecznie!

Produkt jest dostępny w trzech pojemnościach: 50, 250 i 1000 ml.

ZASTOSOWANA TECHNOLOGIA:

Odżywka do włosów farbowanych K-Pak Color Therapy odżywia kolor, chroni i naprawia uszkodzenia dzięki zawartości New Smart Release Technology. Uzyskana przez JOICO formuła skutecznie naprawia ubytki, przywraca włosom siłę oraz nawet dwukrotnie przedłuża trwałość i nasycenie koloru. Odpowiadają za to aktywne składniki mieszanki, które sprawiają, że już po pierwszym użyciu pasma są mniej łamliwe, nawet o 65%. Wzmacnia nawet najbardziej zmęczone i osłabione pasma, przywracając im kondycję i gładkość.

To zasługa dwóch olejków: arganowego i mankietti. Dostarczając optymalnego poziomu nawilżenia, składniki kompleksu pozwalają umocnić włosy i cieszyć się kolorem bez blaknięcia.

Technologia New Smart Release Technology oparta na liposomach stopniowo uwalnia i dostarcza unikalnych składników aktywnych do wnętrza włosa. Jedyny w swoim rodzaju system, zawiera keratynę, argininę i olejek z dzikiej róży, uwalnia dobroczynne składniki zarówno podczas zabiegu, jak i przez kolejne dni po aplikacji. Efekt to odbudowa, wzmocnienie i ochrona włosów przed skutkami codziennej stylizacji.

• Odżywienie zniszczonych włosów
  • Intensywne nawilżenie bez obciążenia
  • Uzupełnienie ubytków aminokwasów
  • Ożywienie i przedłużenie trwałości koloru