Travel size spray JOICO K-Pak Color Therapy Luster Lock Multi-Perfector 50 ml

Dwufazowy mini spray nabłyszczający przeznaczony do włosów farbowanych. Skutecznie przedłuża trwałość koloru bez obciążania włosów. Opakowanie idealnie sprawdza się w podróży i na wakacjach.

Mini spray JOICO K-PAK Color Therapy Luster Lock Multi-Perfector to nowoczesny kosmetyk opracowany do pielęgnacji włosów farbowanych. Jeśli po koloryzacji Twoje włosy szybko tracą kolor, są zmęczone i łatwo ulegają uszkodzeniom, dobrze trafiłaś!

Keratynowy spray niemal natychmiastowo wzmocni je i utrwali kolor, który utrzyma się nawet dwa razy dłużej. Już po pierwszym użyciu uszkodzenia zostaną naprawione, a Twoje włosy znów staną się miękkie, silne i błyszczące – bez obciążenia. Keratynowy spray do włosów farbowanych może z powodzeniem być stosowany codziennie – szybko zauważysz zmniejszoną ilość rozdwojonych końcówek, optymalne nawilżenie i brak uszkodzeń po stylizacji na ciepło.

Tarcza ochronna zabezpiecza przed czynnikami środowiska, ale także przed wysokimi temperaturami czy promieniowaniem UV. Nie czekaj i wypróbuj spray Luster Lock Multi-Perfector – pokochasz swoje farbowane włosy na nowo! Dzięki niewielkiej, podróżnej pojemności możesz mieć go zawsze przy sobie.

Kosmetyk łączy dwie fazy:

• FAZA 1: Ultralekka, kremowa emulsja zawiera mieszankę olejków Mankietti i arganowego, które aktywnie nawilżają bez obciążenia.
  • FAZA 2: Bezbarwna, jedwabista emulsja z New Smart Release Technology buduje tarczę ochronną i chroni przed utratą koloru.

Fazy łączą się i gwarantują doskonały, błyskawiczny efekt – natychmiastowe wygładzenie, optymalne nawilżenie, łatwe rozczesywanie i blask bez obciążenia włosów.

Kosmetyk zapewnia najlepsze efekt w połączeniu z maską JOICO K-Pak Color Therapy Luster Lock oraz pozostałymi produktami do pielęgnacji z linii K-Pak Color Therapy.

Mini spray JOICO K-Pak Color Therapy Luster Lock Multi-Perfector łączy w sobie wiele cennych substancji, które niemal natychmiastowo dodają życia włosom farbowanym. Najważniejszym składnikiem produktu jest Quadrabond Peptide Complex® – mieszanka drogocennych peptydów czynnie odbudowujących uszkodzenia.

Poza ich naprawianiem, formuła buduje warstwę ochronną, która chroni przed kolejnymi ubytkami. Włosy ulegają wzmocnieniu, kolor nie blaknie i przez długi czas jest tak intensywny jak po koloryzacji. Przekonaj się, że efekt jest niemal natychmiastowy – wystarczy jedno użycie, by dostrzec powrót włosów do formy. Wpływ na to ma zwłaszcza mieszanka trzech olejków – arganowego, mankietti i z wiesiołka. Perfekcyjne nawilżenie, wygładzenie i miękkość pasm to właśnie ich zasługa. Musisz zobaczyć ten efekt!

EFEKT:

• Intensywniejszy kolor
  • Aktywne wzmocnienie
  • Łatwiejsze rozczesywanie
  • Ochrona przed promieniowaniem UV i wysokimi temperaturami
  • Miękkość i blask bez obciążenia
  • Redukcja rozdwajania końcówek

• Do codziennego stosowania
  • Zawiera filtr UV

SPOSÓB UŻYCIA

• Wstrząsnąć i rozpylić 3-4 pompki na umyte, wilgotne włosy

ZALETY: