Krem ochronny JOICO Defy Damage Protective Shield

Krem ochronny JOICO Defy Damage.png
  • nowość
* - Pole wymagane

Ultralekki krem do włosów JOICO Defy Damage. Zapewnia długotrwałą ochronę przed stylizacją na gorąco, zanieczyszczeniami środowiska i promieniowaniem UV. Nadaje włosom jedwabistą miękkość i gładkość oraz długotrwale zabezpiecza przed uszkodzeniami, zapobiega puszeniu się włosów. Chroni kolor i przedłuża jego trwałość. Krem pochodzi z ekskluzywnej kolekcji kosmetyków do pielęgnacji i ochrony włosów JOICO Defy Damage Home Care.

Krem JOICO Defy Damage to 4 - ostatni krok kuracji JOICO Defy Damage Home Care, który zawiera przełomową technologię bogatą w liposomy, ceramidy biomimetyczne i drogocenne składniki, takie jak: keratyna, arginina i olejek z dzikiej róży. Zawarta w kosmetykach specjalnie opracowana technologia New Smart Release Technology opiera się na stopniowym uwalnianiu i dostarczaniu włosom unikalnych składników aktywnych do wnętrza włosa, zarówno podczas aplikacji, jak i przez kolejne dni po zabiegu.

Keratyna

Ekskluzywna mieszanka protein o różnych masach cząsteczkowych (od 150 do 2500), które głęboko wnikają w strukturę włosów oraz przylegają do ich powierzchni, gwarantując im zdrowie i siłę.

Arginina

Jest to podstawowy aminokwas, który decyduje o sile i zdrowiu włosa. Neutralizuje pierwsze uszkodzenia powstałe na skutek działań chemicznych i termicznych. Zawartość argininy w ludzkich włosach wpływa na ich siłę oraz zdrowy wzrost. Technologia zawarta w Defy Damage przywraca włosom utraconą argininę, dzięki czemu włosy odzyskują siłę i piękny wygląd.

Olejek z dzikiej róży

Prawdziwe źródło witalności włosów o niezwykle bogatym potencjale antyoksydacyjnym. Bogaty w witaminy niezbędne dla zdrowia włosów, beta-karoten oraz antyoksydanty. Chroni przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki. Łatwo się wchłania oraz wzmacnia suche i zniszczone włosy. Przyczynia się do zmiękczania włosów, redukuje puszenie oraz zwiększa blask bez obciążania.

Polecany dla:

• Wszystkich typów włosów, w szczególności farbowanych
  • Klientów oczekujących ochrony przed obróbką termiczną, środkami chemicznymi i szkodliwymi wpływami środowiska, takich jak np. smog czy promieniowanie UV
  • Osób posiadających zniszczone, łamliwe i delikatne włosy

Cechy:

• Do użytku codziennego
  • Czwarty - ostatni krok kuracji Joico Defy Damage Home Care, w celu odbudowy i ochrony włosów
  • Zapewnia długotrwałą ochronę przed stylizacją na gorąco, zanieczyszczeniami środowiska i promieniowaniem UV
  • Unikalna konsystencja kremu
  • Chroni kolor i przedłuża jego trwałość
  • Wzmacnia naturalną barierę ochronną włosów zapobiegając wszelkim uszkodzeniom
  • Zapobiega puszeniu się włosów

Efekt:

• Włosy stają się wzmocnione i odbudowane już od samego wnętrza i wzbogacone o wyjątkowe, unikalne komponenty działające na poziomie łuski
  • Włosy mają jedwabistą miękkość i gładkość
  • Włosy są długotrwale chronione przed uszkodzeniami
  • Włosy przestają się puszyć
  • Kolor jest chroniony a pigment utrzymuje się dłużej
  • Stale uwalniana moc składników odbudowujących włos – nie tylko podczas aplikacji

13 maja 2019

Długo szukałam czegoś co ochroni moje włosy przed gorącym powietrzem suszarki oraz prostownicy a jednocześnie nie obciąży włosów. I oto jest ! Ten krem na prawdę działa cuda! Jest lekki, pięknie pachnie, wydajny, a przede wszystkim bardzo dobrze chroni włosy. Dodatkowym jego atutem jest fakt że bardzo ułatwia i przyśpiesza prostowanie włosów bez względu na używaną prostownicę. Produkt wart jest swojej ceny!