Krem ochronny JOICO Defy Damage Protective Shield

Krem ochronny JOICO Defy Damage.png
  • nowość
* - Pole wymagane

Ultralekki krem do włosów JOICO Defy Damage. Zapewnia długotrwałą ochronę przed stylizacją na gorąco, zanieczyszczeniami środowiska i promieniowaniem UV. Nadaje włosom jedwabistą miękkość i gładkość oraz długotrwale zabezpiecza przed uszkodzeniami, zapobiega puszeniu się włosów. Chroni kolor i przedłuża jego trwałość. Krem pochodzi z ekskluzywnej kolekcji kosmetyków do pielęgnacji i ochrony włosów JOICO Defy Damage Home Care.

Krem JOICO Defy Damage to 4 - ostatni krok kuracji JOICO Defy Damage Home Care, który zawiera przełomową technologię bogatą w liposomy, ceramidy biomimetyczne i drogocenne składniki, takie jak: keratyna, arginina i olejek z dzikiej róży. Zawarta w kosmetykach specjalnie opracowana technologia New Smart Release Technology opiera się na stopniowym uwalnianiu i dostarczaniu włosom unikalnych składników aktywnych do wnętrza włosa, zarówno podczas aplikacji, jak i przez kolejne dni po zabiegu.

Keratyna

Ekskluzywna mieszanka protein o różnych masach cząsteczkowych (od 150 do 2500), które głęboko wnikają w strukturę włosów oraz przylegają do ich powierzchni, gwarantując im zdrowie i siłę.

Arginina

Jest to podstawowy aminokwas, który decyduje o sile i zdrowiu włosa. Neutralizuje pierwsze uszkodzenia powstałe na skutek działań chemicznych i termicznych. Zawartość argininy w ludzkich włosach wpływa na ich siłę oraz zdrowy wzrost. Technologia zawarta w Defy Damage przywraca włosom utraconą argininę, dzięki czemu włosy odzyskują siłę i piękny wygląd.

Olejek z dzikiej róży

Prawdziwe źródło witalności włosów o niezwykle bogatym potencjale antyoksydacyjnym. Bogaty w witaminy niezbędne dla zdrowia włosów, beta-karoten oraz antyoksydanty. Chroni przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki. Łatwo się wchłania oraz wzmacnia suche i zniszczone włosy. Przyczynia się do zmiękczania włosów, redukuje puszenie oraz zwiększa blask bez obciążania.

Polecany dla:

• Wszystkich typów włosów, w szczególności farbowanych
  • Klientów oczekujących ochrony przed obróbką termiczną, środkami chemicznymi i szkodliwymi wpływami środowiska, takich jak np. smog czy promieniowanie UV
  • Osób posiadających zniszczone, łamliwe i delikatne włosy

Cechy:

• Do użytku codziennego
  • Czwarty - ostatni krok kuracji Joico Defy Damage Home Care, w celu odbudowy i ochrony włosów
  • Zapewnia długotrwałą ochronę przed stylizacją na gorąco, zanieczyszczeniami środowiska i promieniowaniem UV
  • Unikalna konsystencja kremu
  • Chroni kolor i przedłuża jego trwałość
  • Wzmacnia naturalną barierę ochronną włosów zapobiegając wszelkim uszkodzeniom
  • Zapobiega puszeniu się włosów

Efekt:

• Włosy stają się wzmocnione i odbudowane już od samego wnętrza i wzbogacone o wyjątkowe, unikalne komponenty działające na poziomie łuski
  • Włosy mają jedwabistą miękkość i gładkość
  • Włosy są długotrwale chronione przed uszkodzeniami
  • Włosy przestają się puszyć
  • Kolor jest chroniony a pigment utrzymuje się dłużej
  • Stale uwalniana moc składników odbudowujących włos – nie tylko podczas aplikacji

13 maja 2019

Długo szukałam czegoś co ochroni moje włosy przed gorącym powietrzem suszarki oraz prostownicy a jednocześnie nie obciąży włosów. I oto jest ! Ten krem na prawdę działa cuda! Jest lekki, pięknie pachnie, wydajny, a przede wszystkim bardzo dobrze chroni włosy. Dodatkowym jego atutem jest fakt że bardzo ułatwia i przyśpiesza prostowanie włosów bez względu na używaną prostownicę. Produkt wart jest swojej ceny!

16 sierpnia 2019

Jestem posiadaczką bardzo delikatnych włosów. Bardzo często używam suszarki do włosów i prostownicy, przez co włosy są jeszcze bardziej osłabiane. Odkąd używam kremu Defy Damage, temperatura moim włosom nie straszna! Włosy nie są przesuszone od słońca jak w poprzednich latach! Po dwóch miesiącach używania, mogę powiedzieć że różnica jest kolosalna! Krem ma fajną konsystencję, fajnie rozprowadza się na włosach, wspomaga rozczesywanie. Włosy po nim pięknie pachną, jak po wyjściu od fryzjera, a co najważniejsze naprawdę działa!