Zestaw JOICO Daily Care Treatment - szampon + odżywka

Zestaw JOICO Daily Care Treatment - szampon + odżywka 300 ml.jpg
  • promocja
Cena: 75,00 zł 95,00 zł 75.00

Zestaw kosmetyków JOICO Daily Care Treatment sprawdzi się u całej Twojej rodziny. Produkty, z którego się składa, czyli szampon i odżywka Daily Care są doskonałe dla włosów każdego rodzaju. Nie powodują podrażnień, ułatwiają rozczesywanie i odżywiają bez uciążliwego obciążenia. Szampon Daily Care Balancing jest hipoalergiczny, kojący i możesz stosować go codziennie, także jako produkt do mycia ciała. Odżywka Daily Care dodaje objętości, blasku i mocy włosom cienkim u wszystkich Twoich bliskich.

W skład zestawu wchodzi szampon Daily Care Balancing i odżywka Daily Care Balancing. Efektowne pudełko sprawia, że zestaw jest doskonały na prezent dla Twoich bliskich.

Zestaw kosmetyków Daily Care Balancing swoją skuteczność zawdzięcza sztandarowej mieszance JOICO, czyli Bio-Advanced Peptide Complex™. Działająca na poziomie molekularnym formuła naprawia ubytki włosa i zapobiega ich powstawaniu. Jest to możliwe dzięki zawartości syntetycznego łańcucha peptydowego budującego włosy, który udało się odtworzyć naukowcom marki. To sekwencja identyczna jak tak naturalnie znajdująca się w ludzkim włosie. Bio-Advanced Peptide Complex™ buduje także tarczę ochronną, dzięki której Daily Care skutecznie odświeża i odżywia włosy.

• Delikatne oczyszczenie
  • Optymalne nawilżenie
  • Wzmocnienie włosów
  • Łatwiejsze układanie włosów