Zestaw JOICO Daily Care - szampon + odżywka

• promocja
Dostępność: średnia ilość
Cena: 65,00 zł 85,00 zł 65.00

Zestaw kosmetyków JOICO Daily Care to propozycja dla każdego rodzaju włosów. Zawarte w zestawie szampon i odżywka Daily Care utrzymują Twoje włosy w dobrej kondycji, utrzymują ich nawilżenie i nie powodują obciążenia. Szampon Daily Care Treatment sprawdzi się dla pasm z łupieżem lub stanami zapalnymi skóry głowy, które szybko zniweluje. To także dobry produkt do mycia ciała. Odżywka Daily Care szczególnie sprawdza się na włosach cienkich i działa skutecznie na pasmach u całej Twojej rodziny. Gwarantuje ona odżywienie, dodaje objętości i blasku.

Zestaw zawiera szampon Daily Care Treatment oraz odżywkę Daily Care Balancing. Praktyczna kosmetyczka sprawia, że zestaw to dobry pomysł na prezent dla Twoich bliskich.

Produkty z linii Daily Care zawierają stworzoną przez JOICO technologię Bio-Advanced Peptide Complex™. To wyjątkowa mieszanka opatentowana przez specjalistów marki. Byli oni w stanie odtworzyć łańcuch peptydowy, z którego są zbudowane nasze włosy w naturalny sposób. Dzięki temu formuła naprawia pasma już na poziomie molekularnym. Bio-Advanced Peptide Complex™  buduje także tarczę ochronną, która dodaje włosom mocy i zdrowego blasku.

• Delikatne oczyszczenie
  • Optymalne nawilżenie
  • Wzmocnienie włosów
  • Łatwiejsze układanie włosów