Zestaw JOICO Color Infuse Copper - szampon + odżywka

Zestaw kosmetyków JOICO Color Infuse Copper sprawdza się do odświeżenia koloru i odżywienia włosów farbowanych na miedziane odcienie. Zawarte w zestawie szampon i odżywka z serii Color Infuse Copper efektywnie redukują blaknięcie, podkreślają i odświeżają kolor. Szampon Color Infuse Copper delikatnie oczyszcza Twoje pasma, spłukuje zanieczyszczenia i kosmetyki do stylizacji. Odżywka z tej linii wzmacnia pasma bez obciążenia, utrwala kolor oraz podkreśla go, co umożliwia Ci jeszcze dłuższą radość z uzyskania ulubionego odcienia miedzi na włosach.

Do zestawu należą szampon Color Infuse Copper i odżywka Color Infuse Copper. Świetnie sprawdzi się jako propozycja na upominek dla bliskiej osoby.

Kosmetyki do włosów farbowanych na odcienie miedziane z linii Color Infuse Copper swoją moc czerpią z zawartości kluczowej i sztandarowej formuły JOICO, czyli Bio-Advanced Peptide Complex. Formuła wnika wgłąb włosa, docierając na poziom molekularny, gdzie naprawia uszkodzenia włosa i chroni przed ich powstawaniem. Wszystko to dzięki zdublowanemu łańcuchowi peptydowemu, który naturalnie buduje włosy. Specjaliści Joico stworzyli perfekcyjną, syntetyczną kopię tej sekwencji. Zapewnia ona tarczę ochronną dodającą włosom mocy i blasku oraz przywraca im doskonałą formę.

Produkty JOICO z linii Color Infuse Copper posiadają także Multi-Spectrum Defense Complex. Wzmocnione jego dodatkiem kosmetyki tworzą linię gwarantującą trwałość koloru, ochronę przed promieniowaniem UV i innymi niekorzystnymi czynnikami. Cenny rezultat zapewnia także ekstrakt z zielonej herbaty. Dzięki niemu uzyskasz optymalne nawilżenie pasm i ochronę w czasie stylizacji na ciepło. Multi-Spectrum Defense Complex™ to gwarancja koloru i zdrowych włosów na dłużej.

• Delikatne oczyszczenie
  • Odżywienie bez obciążenia
  • Odświeżenie i wzmocnienie koloru
  • Utrzymanie trwałości koloru włosów farbowanych na odcienie miedziane