Zestaw upominkowy JOICO Color Endure Violet - szampon + odżywka

* - Pole wymagane

Zestaw kosmetyków JOICO Color Endure Violet opracowano do włosów każdego rodzaju, które poddano rozjaśnianiu lub koloryzacji na blond lub szarości. Jeśli szukasz kosmetyków, które zapobiegają pojawianiu się ciepłych tonów oraz ochładzają kolor to są to produkty dla Ciebie. Szampon Color Endure usuwa miedziane odcienie i delikatnie oczyszcza pasma, a odżywka pogłębia działanie szamponu chroniąc przed płowieniem koloru i dostarczając składniki odżywcze.

Zestaw składa się z szamponu oraz odżywki z serii Color Endure Violet. W eleganckim pudełku wygląda świetnie - koniecznie wybierz go na prezent dla kogoś bliskiego.

ZASTOSOWANA TECHNOLOGIA:

Produkty do włosów farbowanych Color Endure Violet mają w sobie kluczową formułę Joico - Bio-Advanced Peptide Complex™. Uzyskana przez naukowców mieszanka działa na poziomie molekularnym, gdzie naprawia uszkodzenia włosa oraz zapobiega ich powstawaniu. Dogłębne działanie jest możliwe dzięki obecności kopii naturalnego łańcucha peptydowego budującego włosy. Formuła kreuje ona również na włosach tarczę ochronną zapewniającą blask i siłę włosów.

Kosmetyki Joico Color Endure zostały uzupełnione także o Multi-Spectrum Defense Complex. Formuła stworzona specjalnie dla włosów farbowanych efektywnie utrwala kolor, a także tworzy  na włosach tarczę ochronną przed promieniowaniem UV i innymi czynnikami, które mogą powodować uszkodzenia. Pozwala na to ekstrakt z zielonej herbaty, dzięki któremu pasma są nawilżone i należycie chronione w czasie stylizacji na ciepło. Multi-Spectrum Defense Complex™ zapewnia trwały kolor Twoim włosom i wyjątkowy blask.

• Delikatne oczyszczenie włosów
  • Pielęgnacja koloru
  • Zapobieganie płowieniu koloru i neutralizacja niepożądanych tonów
  • Odżywienie, wzmocnienie i ochrona włosów
  • Łatwiejsze rozczesywanie włosów

• Bez siarczanów
  • pH: 4.5-5.5

Pojemność: 2 x 300 ml

Rodzaj włosów Włosy blond

25 kwietnia 2019

Joico Color Endure Violet to idealny szampon i odżywka do farbowanych, blond włosów. Obecnie nie wyobrażam sobie używania innych środków do mycia i pielęgnacji moich włosów. Dzięki Endure Violet mój blond nadal wygląda jakbym wyszła od fryzjera, nie pojawiają się "żółte refleksy", a kolor jest jakby bardziej stonowany. Ponadto ww. produkty nie wysuszają włosów, jak to często bywa w przypadku "fioletowego szamponu", wręcz przeciwnie włosy są miękkie, miłe w dotyku i lepiej się rozczesują. Polecam szczerze ten produkt każdemu kto chce mieć ładny kolor blondu, nie wypłowiały i bez żółtych odcieni.