Zestaw JOICO Color Endure - szampon + odżywka

* - Pole wymagane

Zestaw kosmetyków JOICO Color Endure jest przeznaczony dla włosów w dobrej kondycji, które zostały poddane zabiegowi koloryzacji. Sprawdzi się u Ciebie, jeśli poszukujesz produktu podkreślającego trwałość koloru oraz utrwalającego wymarzony odcień. Szampon Color Endure zapobiega płowieniu koloru, oczyszcza pasma i jest przy tym delikatny dla włosów, natomiast odżywka oprócz działania wzmacniającego niweluje zmiany odcienia oraz ułatwia rozczesywanie.

Zestaw zawiera szampon oraz odżywkę z serii Color Endure. Dzięki eleganckiemu pudełku doskonale nadaje się na prezent.

ZASTOSOWANA TECHNOLOGIA:

Kosmetyki do włosów farbowanych Color Endure posiadają w swoim składzie kluczową formułę Joico, czyli Bio-Advanced Peptide Complex™. Stworzona przez naukowców marki mieszanka naprawia uszkodzenia włosa i chroni przed ich powstawaniem. Umożliwia to obecność zreplikowanego łańcucha peptydowego budującego włosy. Perfekcyjna kopia znajdującej się w ludzkim włosie sekwencji umożliwia działanie na poziomie molekularnym. Formuła tworzy też tarczę ochronną, która sprawia, że włosy odzyskują blask i siłę.

Produkty z linii Joico Color Endure mają także Multi-Spectrum Defense Complex. Opracowany dla włosów farbowanych kompleks skutecznie przedłuża trwałości koloru po koloryzacji. Mieszanka buduje tarczę ochronną przed promieniowaniem UV i innymi szkodliwymi czynnikami, dzięki ekstraktowi z zielonej herbaty. Dzięki niemu pasma są nawilżone i zabezpieczone w czasie stylizacji na ciepło. Formuła Multi-Spectrum Defense Complex™ powoduje, ze odcień nie tylko nie blaknie, ale też dobrze prezentuje się każdego dnia.

• Oczyszczenie włosów
  • Pielęgnacja koloru
  • Zapobieganie płowieniu koloru i zmianom odcienia
  • Odżywienie, wzmocnienie i ochrona włosów