Zestaw JOICO Color Balance Blue - szampon + odżywka

Zestaw kosmetyków JOICO Color Balance Blue jest idealnym rozwiązaniem do odświeżenia koloru i zniwelowania niepożądanych tonów na włosach farbowanych na blond oraz rozjaśnianych. Wchodzące w skład zestawu szampon i odżywka Color Balance Blue skutecznie odświeżają Twój kolor i redukują niepożądane, żółte tony. Szampon Color Balance Blue o niebieskiej barwie delikatnie oczyszcza pasma, usuwa zanieczyszczenia oraz pozostałości produktów do stylizacji. Odżywka dodatkowo odżywia pasma bez obciążenia, podkreśla Twój kolor sprawiając, że jest pełen pięknych, chłodnych tonów.

W skład zestawu wchodzą szampon Color Balance Blue oraz odżywka Color Balance Blue. To doskonały pomysł na prezent dla przyjaciółki, siostry czy mamy.

Seria do włosów farbowanych na blond oraz rozjaśnianych Color Balance Blue skutecznie wzmacnia włosy dzięki kluczowej mieszance JOICO, czyli Bio-Advanced Peptide Complex. Opatentowana przez markę formuła uzupełnia ubytki włosa oraz zapobiega ich powstawaniu już na poziomie molekularnym. Kosmetyki wnikają w pasma dzięki zawartości łańcucha peptydowego takiego samego jak ten budujący włosy naturalnie. Eksperci JOICO byli w stanie stworzyć jego perfekcyjną kopię, która tworzy także tarczę ochronną powodującą, że pasma są zdrowe i silne.

Kosmetyki JOICO Color Balance Blue niwelują niepożądane, ciepłe tony również dzięki zawartości Multi-Spectrum Defense Complex. Opracowany do realizowania potrzeb włosów farbowanych kompleks zapewnia trwałość koloru, efektywnie tworzy na włosach chłodne tony, a równocześnie stanowi barierę przed promieniowaniem UV oaz innymi zagrożeniami zewnętrznymi. To zasługa ekstraktu z zielonej herbaty. Utrzymuje on także nawilżenie pasm bez obciążenia i chroni włosy w czasie stylizacji z użyciem wysokiej temperatury.

• Delikatne oczyszczenie
  • Odświeżenie i wzmocnienie koloru
  • Utrzymanie trwałości koloru włosów farbowanych lub rozjaśnianych na blond
  • Ochłodzenie koloru

• Do użycia 2-3 razy w tygodniu
  • Bezpieczny dla włosów farbowanych

Rodzaj włosów Włosy blond

18 czerwca 2019

REWELACJA! dla tych którzy chcą pozbyć się pomarańczowych/ciepłych tonów z włosów rozjaśnianych! Posiadam włosy bardzo ciemne u nasady po blond na końcach, a BALANCE BLUE pozwala mi utrzymać wszystkie te kolory w chłodnych odcieniach.