Zestaw JOICO Body Luxe - szampon + odżywka

* - Pole wymagane

Zestaw kosmetyków JOICO Body Luxe polecany jest do włosów normalnych i cienkich. Szampon i odżywka Body Luxe, z których się składa, zapewnią Ci doskonały efekt, jeśli poszukujesz kosmetyków, które dodadzą pasmom objętości. Produkty są całkowicie bezpieczne dla włosów farbowanych i możesz je stosować codziennie. Szampon Body Luxe delikatnie oczyszcza i odbija włosy od nasady, natomiast odżywka Body Luxe odżywia je bez obciążenia i dodaje im wymarzonej objętości.

Zestaw zawiera szampon i odżywkę Body Luxe, które dzięki efektownemu opakowaniu doskonale nadają się na prezent dla kogoś bliskiego.

ZASTOSOWANA TECHNOLOGIA:

Zestaw produktów dodających objętości Body Luxe zawiera stworzony przez specjalistów JOICO Bio-Advanced Peptide Complex™. Działająca na poziomie molekularnym formuła nie tylko uzupełnia uszkodzenia, ale także chroni od ich powstawania. Wszystko dzięki łańcuchowi peptydowemu, który buduje włosy w naturze - JOICO było w stanie go odtworzyć. Ponadto Bio-Advanced Peptide Complex™ buduje tarczę ochronną, która sprawia, że pasma są mocne i pełne blasku.

Kosmetyki JOICO Body Luxe posiadają także Oat Protein Complex™. To formuła protein i aminokwasów owsa opracowana przez specjalistów marki. Gwarantują one optymalne pogrubienie i uniesienie włosów u nasady - jednak bez obciążenia pasm. Formuła Oat Protein Complex™ jest naturalnym i skutecznym sposobem na pogrubienie włosów, który dodatkowo umacnia ich strukturę. Dzięki temu pasma odzyskują blask i są podatniejsze na stylizację.

• Delikatne oczyszczenie włosów
  • Wyraźnie pogrubione włosy
  • Pasma łatwiejsze do ułożenia
  • Efekt bez obciążenia