Zestaw JOICO Defy Damage - szampon + odżywka

• promocja
  • nowość
Cena: 145,00 zł 169,00 zł 145.00

Zestaw JOICO Defy Damage Home Care to kolekcja kosmetyków do stosowania w domu. Produkty chronią każdy rodzaj włosów, szczególnie włosy farbowane, przed dewastującym wpływem codziennej stylizacji na gorąco oraz ekspozycji na promieniowanie UV i zanieczyszczenia środowiskowe, jak np. smog.

Kuracja Defy Damage Home Care to przełom przeciw wszelkim uszkodzeniom, który chroni i wzmacnia strukturę włosa – efekty zobaczysz i poczujesz już po pierwszym użyciu.

Sekretem JOICO Defy Damage Home Care są kluczowe składniki: keratyna, arginina, olej z nasion moringi oraz lipidy ochronne. Zawarty w kosmetykach system New Smart Release Technology dostarcza liposomów, których działanie opiera się na zapewnieniu dopływu trzech składników do wnętrza włosa: oleju z owocu dzikiej róży, argininy i keratyny.

Innowacyjność technologii polega na tym, że składniki uwalniane są stale, a nie tylko podczas aplikacji. Efekt to odbudowa, wzmocnienie oraz ochrona włosów przed skutkami codziennej stylizacji. Seria Defy Damage zawiera najwyższy stopień koncentracji formuły JOICO Smart Release.

W zestawie znajdują się szampon 300 ml i odżywka 250 ml.

Dlaczego Defy Damage?

• 80% mnie łamliwości*
  • 5 x mocniejsze włosy
  • 90% lepsze utrzymanie żywego koloru**
  • Wzmocnienie i odbudowa struktury włosa
  • Rezultaty widoczne już po pierwszym użyciu
  • Natychmiastowe uczucie miękkości
  • Zwiększony połysk

*W stosunku do uszkodzeń spowodowanych czesaniem włosów podcas stylizacji na gorąco po umyciu zwykłym szamponem, a po zastosowaniu Defy Damage Protecting Shampoo & Masque

**Po 10 myciach z użyciem Defy Damage Protecting Shampoo & Masque

Szampon JOICO Defy Damage

Szampon do codziennego użytku. Nie posiada w swoim składzie SLS I SLES.

• Delikatnie oczyszcza, przywraca optymalny poziom nawilżenia włosów
  • Nadaje włosom jedwabistej miękkości i gładkości
  • Chroni kolor i przedłuża jego trwałość
  • Wzmacnia naturalną barierę ochronną włosów zapobiegając wszelkim uszkodzeniom

Odżywka JOICO Defy Damage

Odżywka do codziennego użytku. Uzupełnia utracone nawilżenie i przywraca włosom miękkość.

• Przywraca optymalny poziom nawilżenia włosów
  • Nadaje im jedwabistej miękkości i gładkości
  • Długotrwale zabezpiecza przed uszkodzeniami
  • Chroni kolor i przedłuża jego trwałość

3 grudnia 2019

JOICO to moje odkrycie sprzed lat i sekret lśniących i gładkich włosów. Używam tych kosmetyków tak długo, że nie wyobrażam sobie, że mogłabym je zamienić na coś innego. A jednak JOICO znowu mnie zaskoczyło! Myślałam, że to niemożliwe, ale seria DEFY DAMAGE jest jeszcze lepsza od tej, której używałam do tej pory. Włosy są jeszcze bardziej lśniące, jeszcze gładsze i przede wszystkim jeszcze zdrowsze (pomimo, że codziennie traktuję je suszarką i prostownicą). Polecam ją wszystkim znajomym, które pytają, jak ja to robię, że mam TAKIE włosy i oczywiście odsyłam na miastowlosow.pl :) Pozdrowienia!