Zestaw JOICO K-Pak Color Therapy - szampon + odżywka

• nowość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 119,00 zł 139,00 zł 119.00

Zestaw kosmetyków z linii JOICO K-Pak Therapy to duet dopasowany do potrzeb włosów po koloryzacji. Wybierz ten zgrany zespół, jeśli poszukujesz produktów, które wzmocnią świeżość koloru i pozwolą Ci się cieszyć intensywnym kolorem jeszcze dłużej. W zestawie znajdziesz szampon oraz odżywkę, które skutecznie ożywiają kolor i naprawiają uszkodzenia, do których mógł przyczynić się zabieg koloryzacji.

Kremowy szampon JOICO Color Therapy delikatnie oczyszcza pasma, przywraca im elastyczność i jest pierwszym krokiem do odzyskania przez nie sił witalnych. Odżywka z tej samej serii z kolei uzupełnia ubytki aminokwasów, wygładza zmęczone włosy i przywraca im blask, a lekka formuła nie powoduje ich obciążenia.

Zestaw kosmetyków K-Pak Color Therapy składa się z szamponu i odżywki z tejże linii. Dzięki atrakcyjnemu opakowaniu JOICO K-Pak Color Therapy zestaw do włosów to doskonała opcja na prezent dla bliskiej osoby, która chętnie zrobi coś dobrego dla swoich włosów farbowanych.

ZASTOSOWANA TECHNOLOGIA:

Zestaw upominkowy K-Pak Color Therapy to najlepsza pielęgnacja włosów po koloryzacji. A wszystko to zasługa Quadrabond Peptide ComplexTM - formuły, która błyskawicznie naprawia uszkodzone podczas procesów chemicznych włosy. Pasma zostają wzmocnione, a trwałością i nasyceniem koloru możesz cieszyć się nawet dwukrotnie dłużej.

Zawartość aktywnych składników sprawia, że kosmetyki dostępne w tej linii zmniejszają łamliwość włosów nawet o 65% - i to natychmiastowo. Wystarczy jedno użycie, by mieszanka przywróciła pasmom teksturę, miękkość i i blask. Na zastosowaniu linii K-Pak Color Therapy skorzystają nawet najbardziej uszkodzone włosy. Trio olejków - arganowego, mankietti i z wiesiołka utrzymuje optymalny poziom nawilżenia bez obciążenia, dzięki któremu pokochasz swoje włosy na nowo. Quadrabond Peptide ComplexTM dba, by kolor trwał i wyglądał jak po wizycie w salonie przez wiele dni.

• Delikatne oczyszczenie włosów
  • Głębokie nawilżenie i wygładzenie
  • Wyjątkowy blask i elastyczność
  • Naprawienie uszkodzeń