FILTRUJ
Produkt tygodnia
Spray JOICO Blonde Life Brightening Veil
129,00 zł 99,00 zł

Żel do włosów dla mężczyzn - pewna stylizacja

Wśród męskich kosmetyków do stylizacji jeszcze kilka lat temu najczęściej wspominany był właśnie żel do włosów. Obecnie uważany jest - niesłusznie - za relikt minionych czasów i niezbyt atrakcyjny produktu rodem z lat 90. Nic bardziej mylnego. Żel do włosów dla niego jest jednym z najbardziej uniwersalnych kosmetyków do włosów, który jest niemal niezbędny dla każdego posiadacza krótkich włosów. Nie daj się zmylić kontrowersjom w jego odbiorze - przy odrobinie wprawy może wyglądać doskonale.

Stosowanie żelu ma tylko jeden obowiązkowy punkt - ostrożność. Zacznij stylizację swoich włosów (najlepiej wygląda na krótkich) od niewielkiej ilości produktu, bowiem z żelem naprawdę można łatwo przesadzić. Jeśli nałożyłeś na pasma zbyt mało produktu, zawsze możesz go nieco dodać. Kiedy zaczniesz od nadmiernej ilości, stylizacja będzie musiała skończyć się ponownym myciem włosów. Żele do włosów dla mężczyzn używane są do stylizacji całych pasm, które nie tylko utrwalają, ale również usztywniają. Dlatego wskazana jest ostrożność - jeśli nie chcesz zyskać efektu wet hair, lepiej stosuj żel do układania włosów z rozwagą. Naturalny efekt na pewno uzyskasz, jeśli nałożysz produkt na mokre włosy.

Polecany żel do włosów dla mężczyzn - nasze propozycje

Najlepszy żel do włosów powinien zostać dobrany do potrzeb włosów. Jeśli Twoje pasma są cienkie i wymagają objętości, doskonałą propozycją dla nich będzie żel do układania włosów z serii Tea Tree. Firm Hold Gel posiada mocny stopień utrwalenia. Oba produkty doskonale pogrubiają i dodają objętości, jednocześnie zapewniając naturalny efekt. Włosy są dzięki nim odżywione oraz pięknie pachną, co powoduje zawartość naturalnych olejków i ekstraktów roślinnych.

Mocny żel do włosów utrwali nawet najbardziej szaloną fryzurę. Żel do włosów Paul Mitchell Mitch Steady Grip. Fryzura dzięki niemu pozostanie na miejscu cały dzień, ale włosy nie będą wyglądały na nieestetycznie obciążone. Podobne działanie z większą elastycznością posiada również Joico Structure Control. Wybierz spośród nich produkt idealny dla Ciebie!