Suchy szampon JOICO Instant Refresh Dry Shampoo

Suchy szampon JOICO Instant Refresh Dry Shampoo to produkt przeznaczony dla każdego rodzaju włosów, który powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce. Produkt natychmiastowo przywraca pasmom świeżość i nadaje im wyjątkową lekkość. Suchy szampon JOICO Instant Refresh szybko oczyszcza włosy z sebum, natychmiastowo je absorbuje i przedłuża trwałość fryzury.

Nie musisz obawiać się zmiany koloru włosów - szampon posiada formułę, która jest niewidoczna. Dodatkowo jest szybkoschnący i w kilka chwil pozwala Ci cieszyć się doskonałą fryzurą.

Produkt wystepuje w pojemności: 200 ml.

Suchy szampon do każdego rodzaju włosów JOICO Instant Refresh Dry Shampoo szybko przywraca włosom nie tylko świeżość, ale także doskonałą formę. Suchy szampon, tak jak inne kosmetyki JOICO, zawiera Bio-Advanced Peptide Complex™. Wszystko zaczęło się od odkrycia przez naukowców JOICO łańcucha peptydowego, który pełni rolę budulca włosa. Niestety, szybko ulega też uszkodzeniom. Na szczęście naukowcy JOICO byli w stanie odtworzyć łańcuch, a jego kopia znalazła się w Bio-Advanced Peptide Complex™.

Pozwala to na odbudowę włosów na poziomie molekularnym, ale też redukuje pojawiające się uszkodzenia, bowiem formuła tworzy także na włosach tarczę ochronną. Dzięki temu na długo odzyskują one zdrowie i piękny wygląd.

Suchy szampon JOICO Instant Refresh zawiera także ekstrakt z wierzby i manuka, które pozostawiają pasma miękkie i lśniące jak po kąpieli. Skrobia natomiast absorbuje sebum i sprawia, że suchy szampon łatwo wyczesać.

EFEKT:

• Natychmiastowe oczyszczenie i odświeżenie