Pogrubiający płyn stylizujący PAUL MITCHELL Extra-Body Thicken Up®

Pogrubiający płyn stylizujący. Do włosów cienkich. Dodaje cienkim włosom ultralekkie objętości.

DZIAŁANIE:

• Pogrubia i nadaje włosom teksturę
  • Odżywia, chroni, pozostawiając włosy grube i zdrowe w dotyku

JAK:

• Połączenie pogrubiających składników odżywczych i elastycznych środków stylizujących zapewnia dodatkową objętość z lekkim, elastycznym utrwaleniem
  • Pozwala nadawać włosom kształt i oddzielać kosmyki

DODATKOWE KORZYŚCI:

• Zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV.

Charakterystyka włosów Włosy cienkie

25 marca 2019

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się kupić kosmetyk, który nie tylko sprostał Twoim wygórowanym oczekiwaniom, ale doprowadził do łez...łez szczęścia? A może miałaś taką sytuację, że ziemia w jednej chwili jakby zadrżała, a wszystkie gwiazdy na niebie zwróciły się w Twoim kierunku, kiedy z niczego zrobiłaś coś i to z wielki "wow" za pomocą tylko dobrego produktu do stylizacji? Miało miejsce coś takiego? A czy pamiętasz jak Twoja płaska fryzura wzniosła się do góry niczym wieża, a ilość włosów zaskoczyła nawet Twoje spojrzenie? Wydarzyło się coś takiego? Nie? A może jeszcze nie? Ja jestem jedną z tych osób, które mają szczęście nie tylko w przyjaźni, bowiem z pomocą mojej psiapsiółki znalazłam nową miłość pogrubiający płyn stylizujący PAUL MITCHELL Extra-Body Thicken Up płyn stylizujący dodający objętości włosom, płyn nadający włosom odpowiednią teksturę. ale również odkryłam w sobie talent nawiązywania super relacji z własnymi włosami. Niegdyś wiecznie na siebie naburmuszone, dziś nie widzimy poza sobą świata. To wszystko jednak zawdzięczam pracy jaką wkłada w moje włosy pogrubiający płyn stylizujący PAUL MITCHELL Extra-Body Thicken . To niebywały płyn, który w mig potrafi podnieść na duchu, że znów będzie wielkie "wow" na głowie, aby za chwilę uwieść moje wiszące bezwiednie włosy i niczym najlepsza wróżka tchnąć w nie życie, ale takie że objętość szczęścia zaczyna udzielać się mi całkowicie. Nie ma nic piękniejszego dla kobiety, jak bujność włosów, niebywała lekkość, która następuję po nim...płyn ten staje się najlepszym lekarzem całej mej osoby. Nie wyobrażam sobie, aby zaprzestał zamieszkiwać moją kosmetyczkę. Uwielbiam podróże, w których włos niestety w wyniku zmian klimatu traci na objętości. Jednak wystarczy niewielkie "kap", aby znów zapanował ład i "duży skład" na mojej głowie. Precyzyjność i kreatywność to jego zalety. Potrafi w mig przywołać wiosnę na mojej głowie, albo złapać lato za warkocze (śmiech). Staje na wysokości zadania i świetnie dogaduje się z moim kolorem, długością włosa i ich jakością. Nie obciąża, nie wysusza, nie marnuje czasu...działa i walczy niczym wierny rycerza, a swoją księżniczkę - czyli mnie :-D wprawia w niebywały stan radości, aż chce się rzec euforii szczęścia. Czarodziej, komik i wybawca w jednym. I tak trzymać. Polecam, bowiem ten płyn działa tam gdzie włos wydaje się, że już nic nie może...a jednak! Potrafi zaszaleć i wydobyć z nich to co natura dała im najpiękniejsze i to bez obciążania.