Perfumy do włosów Herra Wild Wood

* - Pole wymagane

Perfumy do włosów Herra Wild Wood sprawdzi się na włosach każdego rodzaju. To produkt stworzony przez doskonałych londyńskich fryzjerów współpracujących z ekspertami od zapachów. Dzięki temu perfumy nie tylko zapewniają aromatyczny zapach, ale również mają właściwości pielęgnacyjne.

Perfumy do włosów Herra Wild Wood doskonale chronią przed uszkodzeniami powodowanymi przez promieniowanie UV. Dodatkowo kosmetyk zapobiega płowieniu koloru włosów i zapewnia optymalny poziom nawilżenia pasm bez ich obciążenia. To dla Ciebie świetne rozwiązanie, jeśli Twoje włosy bywają suche.

Zapach spójnie łączy bursztyn, paczuli, wanilię, piżmo i drzewo cedrowe z bergamotką, cytryną, brzoskwinią, śliwką, jałowcem i kardamonem. Dodatkowe nuty lawendy, geranium, jaśminu i szałwii kreują subtelny, rozgrzewający zapach. To idealna mieszanka dla kobiety uwodzącej tajemniczością.

Produkt jest dostępny w dwóch pojemnościach: 10 ml i 50 ml

Perfumy do włosów Herra Wild Wood poza dostarczaniem pięknego zapachu dbają także o kondycję włosów. Skutecznie nawilżają dzięki olejkom z owoców. Wyposażone w przeciwutleniacze chronią przed uszkodzeniami włosów i negatywnym oddziaływaniem wolnych rodników. Negatywny wpływ promieniowania UV ogranicza ekstrakt słonecznikowy, który redukuje również płowieniu koloru. Dodatek gliceryny utrzymuje idealny poziom nawilżenia i chroni przed odwodnieniem pasm. Pięknie pachnące włosy bez obciążenia są dostępne na wyciągnięcie ręki!

• Odświeżenie włosów
  • Nadanie pasmom wyjątkowego zapachu
  • Ochrona przed promieniowaniem UV
  • Przedłużenie trwałości koloru