Perfumy do włosów Herra Signature

* - Pole wymagane

Perfumy do włosów Herra Signature to zniewalający zapach, który sprawdzi się na każdym typie pasm. Powstał przy współpracy najlepszych londyńskich talentów i wiodących ekspertów zapachowych. Produkt oprócz nadawania zapachu zabezpiecza pasma przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV i pielęgnuje kolor włosów. Perfumy do włosów Herra Signature nawilżają pasma bez obciążenia, zatem sprawdzą się także do pasm przesuszonych i odwodnionych.

Zapach kosmetyku to mieszanka klasycznych aromatów, które tworzą świeży nowoczesny zapach. W jego skład wchodzą włoska bergamotka, owoc loquat, orchidea, róża, jaśmin, mimoza biała, heliotrop, lilia, wanilia, bób tonka, drzewo sandałowe i piżmo. To ponadczasowa mieszanka, która spodoba się każdemu. Wypróbuj i czuj się komfortowo w każdej sytuacji - po pracy, po paleniu tytoniu, po kolacji pełnej rozmaitych aromatów.

Produkt jest dostępny w dwóch pojemnościach: 10 ml i 50 ml

<h3 Perfumy do włosów Herra Signature zawierają olejki z owoców, które dzięki przeciwutleniaczom chronią przed zanieczyszczeniami i wolnymi rodnikami. Ekstrakt słonecznikowy doskonale zabezpiecza pasma przed szkodliwym działaniem promieniowania UV i zabezpiecza kolor włosów przed blaknięciem. Gliceryna natomiast doskonale nawilża i uszczelnia wilgoć w pasmach, co zapobiega odwodnieniu pasm bez obciążenia.

• Odświeżenie włosów
  • Nadanie pasmom wyjątkowego zapachu
  • Ochrona przed promieniowaniem UV
  • Przedłużenie trwałości koloru
  • Nawilżenie pasm i uszczelnienie wilgoci bez obciążenia

• Produkt nietestowany na zwierzętach

• Rozpylić na wilgotne lub suche włosy z odległości 20-30 cm

24 września 2019

Postanowiłam zakupić małą pojemność perfum do włosów Herra Signature, ponieważ kocham perfumy i wszystko co jest z nimi związane. Przy pierwszej aplikacji na umyte włosy, wiedziałam, że będzie to mój zapach. Opisując go mam wrażenie, że moje włosy już go pokochały.... za cudowną zmysłowość, za tę aksamitną kremowość w odczuciu ,za pudrowe połączenie bobu tonka z ciepłą wanilią. Perfumy nie wysuszają włosów, włosy są miękkie, lekkie i gładkie. Następnym razem kupię większą pojemność, bo ten kosmetyk jest wart swojej ceny. Polecam wszystkim wielbicielkom nut kwiatowo-drzewno-pudrowych.