Perfumy do włosów Herra Scarlett Rose

* - Pole wymagane

Perfumy do włosów Herra Scarlett Rose to idealny produkt dla każdego rodzaju włosów, stworzony podczas współpracy najlepszych londyńskich fryzjerów i ekspertów od zapachów. Kosmetyk nie tylko nadaje pasmom wyjątkowy zapach, ale też zabezpiecza włosy tarczą ochronną, zapobiegającą uszkodzeniom spowodowanym promieniowaniem UV i jego negatywnym wpływem. Perfumy do włosów Herra Scarlett Rose redukują blaknięcie koloru włosów i dostarczają włosom optymalny poziom nawilżenia bez obciążenia. Jeśli Twoje włosy bywają przesuszone, to idealny produkt dla Ciebie.

Zapach perfum łączy zapachy kwiatowe: różę, piwonię, jaśmin, magnolię i słodki groszek z aromatami malin, jabłek, brzoskwiń i owoców tropikalnych. Nuty te płynnie łączą się z orzeźwiającą cytryną, limonką i pomarańczą. Nutami bazowymi jest piżmo, drzewo sandałowe i bursztyn. Całość komponuje się w romantyczny zapach zapewniający odrobinę luksusu bez względu na porę roku.

Produkt jest dostępny w dwóch pojemnościach: 10 ml i 50 ml

Perfumy do włosów Herra Scarlett Rose poza właściwościami zapachowymi mają tez cechy pielęgnacyjne. Doskonale nawilżają, co jest możliwe dzięki olejkom z owoców z przeciwutleniaczami, które zapobiegają uszkodzeniom i chronią przed wpływem wolnych rodników. Oddziaływanie promieniowania UV zostanie zniwelowane dzięki ekstraktowi słonecznikowemu, który dodatkowo zapobiega płowieniu koloru. Gliceryna z kolei świetnie nawilża i zapobiega odwodnieniu pasm. Bez obciążenia i z pięknym zapachem!

• Odświeżenie włosów
  • Nadanie pasmom wyjątkowego zapachu
  • Ochrona przed promieniowaniem UV
  • Przedłużenie trwałości koloru