Perfumy do włosów Herra Oud Inspired 50 ml

Perfumy do włosów Herra Oud Inspired. To drzewno-kwiatowy zapach łączy nuty paczuli, drzewa sandałowego i białego oud wraz z cennym piżmem i bursztynem. Pikantne nuty żywiczne i szafran splatają się z kwiatowym sercem zapachu, które składa się z róży, jaśminu, lawendy, geranium. Nuty głowy to natomiast bergamotka, mandarynka, czerwone owoce i orzeźwiający zapach cytryny, który dodaje odrobiny odświeżenia.

Perfumy do włosów Herra Oud Inspired to drzewno-kwiatowy aromat do włosów, który przeznaczony jest dla każdego rodzaju włosów. Innowacyjny kosmetyk opracowali najlepsi londyńscy fryzjerzy i wiodący eksperci zapachowi. Oprócz nadawaniu Twoim włosom zapachu produkt skutecznie chroni je przed uszkodzeniami wynikającymi ze szkodliwego promieniowania UV i zabezpiecza przed blaknięciem kolor włosów.

Perfumy do włosów Herra Oud Inspired to także doskonała dawka nawilżenia dla pasm, które nie powoduje obciążenia. Jeśli masz przesuszone włosy, będzie to doskonały wybór.

Zapach perfum łączy aromaty paczuli, drzewa sandałowego i białego drzewa agarowego wraz z cennym piżmem i bursztynem. Pikantne nuty żywiczne i szafran spójnie łączą się z kwiatowym sercem zapachu, do którego należy róża, jaśmin, lawenda i geranium. Nuty głowy stanowią z kolei bergamotka, mandarynka, czerwone owoce i orzeźwiający zapach cytryny. Cały zapach tworzy doskonałą, drzewno-kwiatową kombinację, która znajdzie wielu entuzjastów.

Produkt występuje w dwóch pojemnościach: 10 ml i 50 ml

Perfumy do włosów Herra Oud Inspired swoje właściwości nawilżające zawdzięczają olejkom z owoców, które dzięki zawartości przeciwutleniaczy chronią pasma przed zanieczyszczeniami i wolnymi rodnikami. Przed szkodliwym wpływem promieniowania UV chroni ekstrakt słonecznikowy, który jest też doskonałą formą zabezpieczenia koloru włosów przed blaknięciem. Dodatek gliceryny z kolei świetnie nawilża i zamyka wilgoć w pasmach, co chroni przed odwodnieniem pasm bez obciążenia.

• Odświeżenie włosów
  • Nadanie pasmom wyjątkowego zapachu
  • Ochrona przed promieniowaniem UV
  • Przedłużenie trwałości koloru