Do włosów farbowanych - PAUL MITCHELL Ultimate Color Repair

Farbowanie to dla włosów wymagający zabieg. Składniki chemiczne zawarte w środkach do koloryzacji bywają inwazyjne, dlatego słabe włosy niekiedy bywają po farbowaniu osłabione i zniszczone. Cenne w tym przypadku jest używanie odpowiednich kosmetyków.

Na szczęście PAUL MITCHELL zadbał o pasma po koloryzacji i linia Ultimate Color Repair dzięki delikatnej, pozbawionej siarczanów formule chroni, wzmacnia i pomaga uzupełnić ubytki we włosach farbowanych. Dzięki wzmacniającej sile Quinoa Color Repair seria zamyka pigment wewnątrz włosa oraz uzupełnia uszkodzenia.

Zapomnij o matowych, wyblakłych i zniszczonych włosach po koloryzacji. Wysoka zawartość protein i aminokwasów zawartych w linii odbudowuje uszkodzone struktury włosa od wewnątrz. Równocześnie kosmetyki budują tarczę ochronną, ograniczając uszkodzenia oksydacyjne i zapobiegając blaknięciu koloru włosów farbowanych. To produkty, dzięki którym dłużej będziesz cieszyć się wymarzonym kolorem.

Pielęgnacja wzmacniająca z Ultimate Color Repair

Na dobry początek udanej pielęgnacji warto odpowiednio oczyścić włosy z zanieczyszczeń. Szampon Ultimate Color Repair jest w pełni wegański i pozbawiony siarczanów, a włosy po jego użyciu są nie tylko delikatnie oczyszczone, ale także wzmocnione i odbudowane. Łatwiej będzie Ci je wystylizować i bez obaw będziesz mogła korzystać z kąpieli słonecznych - produkt zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV.

Teraz kolej na odżywkę Ultimate Color Repair. Nawilżająca, zapobiegająca blaknięciu jest idealna do codziennego stosowania. Pasma nie plączą się, są odżywione i optymalnie nawilżone. Kolor jest intensywny, a włosy odzyskują zdrowie i blask.

Zwieńczeniem pielęgnacji jest dwufazowy spray Ultimate Color Repair Triple Rescue. Dzięki niemu Twoje włosy zyskują nie tylko ochronę termiczną, ale też wsparcie w walce z promieniowaniem UV. Działania uzupełnia ochrona koloru włosów. Dzięki niemu możesz do woli suszyć i prostować włosy farbowane, a nie stracą one blasku i nie ulegną uszkodzeniom. Każda posiadaczka włosów farbowanych powinna się w niego zaopatrzyć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium