Olejek PAUL MITCHELL MarulaOil Rare Oil Treatment Light

Dostępność: średnia ilość

Lekki olejek marula do pielęgnacji włosów i skóry. Opracowany specjalnie dla włosów cienkich. Tłoczony na zimno olejek marula jest wypełniony silnymi antyoksydantami i odbudowującymi kwasami oleinowymi, które zapewniają głębokie nawilżenie, oswojenie niesfornych pasm i przenikliwą gładkość.

DZIAŁANIE:

• Nadaje włosom gładkość, pozostawiając kosmyki miękkie, jedwabiste i lśniące
  • Wygładza elektryzujące się włosy
  • Głęboko nawilża

JAK:

• Olejek marula i estry olejkowe zapewniają dogłębne nawilżenie bez tłustego efektu

DODATKOWE KORZYŚCI:

• Natychmiastowo odżywia
  • Dodaje blasku i jedwabistej miękkości

Charakterystyka włosów Włosy cienkie

5 listopada 2019

Czysty olejek z maruli od wieków był ceniony za dobroczynne działanie na skórę i włosy. Po zastosowaniu na mokre, umyte włosy od razu widzę znaczną różnice. Włosy stają się wygładzone i bez problemu można je rozczesać. Są elastyczne i jedwabiste w dotyku. Olejek jest wydajny i posiada bardzo delikatny zapach. Nie obciąża włosów. I jest w 100 % naturalny :-)