Olejek JOICO K-Pak Color Therapy Restorative Styling Oil

* - Pole wymagane

Olejek JOICO K-Pak Color Therapy Restorative Styling Oil idealnie nadaje się dla posiadaczek włosów farbowanych. Ich pielęgnacja jest dzięki niemu bardzo prosta. Luksusowy olejek odbudowuje włosy, nadaje im blasku oraz na długo przedłuża trwałość koloru. Dzięki niemu nawet najbardziej zniszczone i delikatne włosy odzyskają siłę, zdrowy wygląd oraz ochronę przed kolejnymi uszkodzeniami i blaknięciem koloru.

Olejek do włosów JOICO K-Pak Color Therapy Restorative Styling Oil ogranicza puszenie, dostarczając pasmom zastrzyku doskonałego odżywienia i mocy. Twoje włosy po stylizacji na ciepło, zabiegach chemicznych czy innych szkodliwych czynnikach są łamliwe i słabe? Olejek K-Pak przywróci im witalność.

Najlepsze efekty uzyskasz, gdy olejek do włosów JOICO K-Pak Color Therapy Restorative Styling Oil zestawisz z działaniem innych produktów z tej samej linii. Koniecznie połącz go z szamponem, odżywką oraz maską. Latem wypróbuj wielofunkcyjny spray, który ochroni włosy przed słońcem. Wolisz olejek w sprayu? Uzupełnij pielęgnację suchym olejkiem JOICO K-Pak Color Therapy.

Produkt występuje w pojemności: 100 ml

ZASTOSOWANA TECHNOLOGIA:

Olejek do włosów farbowanych JOICO K-Pak Color Therapy Restorative Styling Oil odżywia włosy po koloryzacji i dostarcza im blasku dzięki Quadrabond Peptide Complex™. Opracowana przez specjalistów JOICO kombinacja wzmacnia kolor i jego nasycenie, sprawiając, że są niemal dwukrotnie trwalsze. Mieszanka naprawia uszkodzenia, które powstały w wyniku zabiegów chemicznych, stylizacji termicznej lub czynników środowiskowych.

Formuła Quadrabond Peptide Complex™ jest tak perfekcyjnie dobrana, że zawarte w niej składniki już po pierwszym użyciu powodują, że także bardzo słabe włosy są mocniejsze i mniej podatne na uszkodzenia. Olejki arganowy, mankietti oraz z wiesiołka świetnie nawilżają i odżywiają pasma, dzięki czemu kolor Twoich włosów i ich kondycja są godne pozazdroszczenia.

• Odżywienie zniszczonych włosów
  • Przywrócenie blasku i sił witalnych
  • Ograniczenie puszenia
  • Wzmocnienie i ochrona

• Stylizacja i pielęgnacja w jednym

• Rozetrzeć w dłoniach jedną lub dwie dozy olejku i nakładać na wilgotnych włosach, od końców ku górze
  • Stylizować i wysuszyć według uznania
  • Niewielką ilością olejku wykończyć gotową fryzurę by dodać blasku

Rodzaj włosów Włosy farbowane
Charakterystyka włosów Włosy zniszczone

27 sierpnia 2018

Świetna regeneracja dla przesuszonych włosów ! Polecam!

19 listopada 2018

Włosy po użyciu są delikatne w dotyku, świetnie je nawilża i ma piękny zapach. Zdecydowanie mój ulubiony produkt do pielęgnacji włosów.

2 lutego 2019

Niezastąpiony, najlepszy, mój numer 1 wśród olejków. Włosy wyglądają na zdrowe i silne, a przy tym są niebywale gładkie i pachnące.

13 czerwca 2019

Uwielbiam kosmetyki Joico, po stosowaniu szamponów, odzywek, masek, stwierdziłam, że chcę czegoś więcej, Mój wybór padł na ten olejek. Buteleczka wydaje się mała, ale spokojnie, produkt jest niesamowicie wydajny. Używam go codziennie - zazwyczaj zaraz po umyciu na mokre włosy. Włosy po nim są prześliczne! niewiarygodnie lśniące, ślicznie pachną, a rozdwojonych końcówek w ogóle nie widać. Można nałożyć podwójną ilość, a włosy i tak nie będą obciążone, najważniejsze nie przetłuszcza ich! Ten olejek jest bezkonkurencyjnym mistrzem w odżywianiu włosów! wart swojej ceny. Polecam każdemu!

29 września 2019

Na początku kupiłam go z myślą o wakacyjnych wojażach, gdyż nie chciałam zabierać zbyt dużo kosmetyków. Sprawdził się świetnie z samym szamponem Joico a parę razy nawet uratował mnie po skutkach użycia zwykłego, "drogeryjnego szamponu". Teraz, stosuję ten olejek już kwartał wraz z szamponem i odżywką w ramach codziennej pielęgnacji i muszę przyznać, że jestem zachwycona! Włosy i końcówki są ciągle jak po wizycie u fryzjera - sypkie, miękkie, jedwabiste, cudownie błyszczące i nie rozdwajają się! Do tego przepiękny zapach i niesamowita wydajność sprawiają, że produkt ten zagości u mnie na długo. Na moje do łopatek włosy wystarczy jedna pompka tego cudeńka. To wszystko sprawia, że produkt jest wart swojej ceny i zadowoli każdą właścicielkę :)

5 listopada 2019

Moje włosy są bardzo wrażliwe i reagują odwrotnie na olejowanie. Zamiast nawilżenia otrzymuję przesuszone końcówki. Olejek Joico był kolejną próbą odnalezienia produktu, który nada włosom blasku i będzie je chronić przed czynnikami zewnętrznymi. I UDAŁO SIĘ! Produkt nie obciąża włosów i nie powoduje przesuszenia ich. Jest bardzo wydajny, odrobina wystarczy na całe włosy. Spełnił swoją role nawet w ekstremalnych afrykanskich warunkach. Polecam nawet najbardziej wymagającym klientom :)