Olejek JOICO Blonde Life Brilliant Glow Brightening Oil

Nabłyszczający olejek JOICO Blonde Life Brilliant Glow Brightening Oil do włosów blond. Sprawia, że włosy od razu otrzymują dodatkowy połysk, odżywienie i ochronę, bez najmniejszego obciążenia. Jednocześnie zapobiega ocieplaniem chłodnych odcieni włosów blond, także podczas stylizacji na gorąco (przy użyciu suszarki, prostownicy, lokówki).

Ten wspaniały olejek ma podwójne działanie: utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia włosów i zapobiega ich puszeniu. Dodatkowo nadaje włosom wspaniałego blasku.

ZALETY:

• Sprawia, że włosy blond wydają się jeszcze jaśniejsze
  • Nadaje 2x silniejszy połysk
  • Nie wpływa na zmianę koloru nawet najjaśniejszego blondu
  • Sprawia, że włosy stają się 7x mocniejsze
  • Wygładza włosy i zapobiega puszeniu
  • Natychmiastowo nadaje jedwabistości i miękkości
  • Zawiera egzotyczne olejki, które nawilżają włosy
  • O 87% zmniejsza ilość uszkodzeń włosów podczas czesania

• Może być stosowany na wilgotne lub suche włosy (1-2 pompki)
  • Może być stosowany codziennie

Rodzaj włosów Włosy blond

22 maja 2019

Dostałam próbkę tego olejku wraz z zamówieniem i się zakochałam od pierwszego użycia!!! Włosy są mięciutkie, błyszczące, nawilżone i absolutnie nic nie obciążone. Uwielbiam ten olejek za to, że wciąż dotykam swoich włosów, nie potrafiąc wyjść z podziwu ich miękkości i gładkości. UWAGA!!! Produkt uzależniający!!! Szybko zamówiłam pełnowymiarowy produkt.. Najlepszy olejek jaki używałam.. a trochę ich było.

24 maja 2019