Olejek JOICO Blonde Life Brilliant Glow Brightening Oil

Olejek Blonde Life™ Brilliant Glow Brightening Oil to nabłyszczający olejek przeznaczony do włosów blond. Dzięki niemu Twoje włosy niemal natychmiast zyskają dodatkowy połysk, ochronę oraz odżywienie - a wszystko to bez obciążenia nawet delikatnych pasm. Olejek chroni przed pojawianiem się ciepłych tonów na włosach blond, również podczas wykorzystania akcesoriów do stylizacji na gorąco. Produkt charakteryzuje się podwójnym działaniem - nie dość, że utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, to także chroni przed ich puszeniem. Twoje pasma odzyskają także zdrowy blask.

Olejek do włosów Blonde Life™ Brilliant Glow Brightening Oil stanowi skuteczny dodatek uzupełniający działanie szamponu, odżywki i maski z serii Blonde Life. Spray oraz pianka jeszcze efektywniej podkreślają kolor i troszczą się o jego intensywność.

Produkt występuje w pojemności: 100 ml.

Spray do pielęgnacji włosów blond Blonde Life™ Brilliant Glow Brightening Oil to olejek zawierający wyłącznie drogocenne, chroniące kolor blond składniki. Naturalny aminokwas, arginina, odpowiada za wzmocnienie pasm i przywrócenie im elastyczności.

Kolejny cenny składnik, stworzony z olejku kokosowego oraz ekstraktu z kwiatu gardenii olejek Monoi dostarcza sporej dawki lipidów, wraz z optymalnym, ale nie obciążającym nawilżeniem. Dzięki niemu włosy zyskują także miękkość, gładkość i są doskonale chronione przed uszkodzeniami.

Olejek Monoi niweluje również puszenie. Kolejnym składnikiem jest olejek Tamanu, odpowiedzialny za nawilżenie i wygładzenie pasm. Zawartość kwasów tłuszczowych omega-6 oraz omega-9 w tym olejku przyczynia się do podtrzymania koloru i podkreślenia blasku pasm. Nie można zapomnieć także o Bio-Advanced Peptide Complex®. Sztandarowe osiągnięcie JOICO pozwala na naprawianie uszkodzeń już na poziomie molekularnym, jak również skutecznie przed nimi chroni. Blond włosy dzięki tej mieszance zawsze prezentują się doskonale.

• Intensywne nawilżenie włosów
  • Wzmocnienie pasm
  • Zapobieganie puszeniu
  • Gwarancja gładkości i miękkości pasm
  • Eliminacja ciepłych tonów
  • Trwały, czysty kolor pełen blasku

• Może być stosowany codziennie

• Na wilgotne lub suche włosy aplikować 1-2 pompki

Rodzaj włosów Włosy blond

22 maja 2019

Dostałam próbkę tego olejku wraz z zamówieniem i się zakochałam od pierwszego użycia!!! Włosy są mięciutkie, błyszczące, nawilżone i absolutnie nic nie obciążone. Uwielbiam ten olejek za to, że wciąż dotykam swoich włosów, nie potrafiąc wyjść z podziwu ich miękkości i gładkości. UWAGA!!! Produkt uzależniający!!! Szybko zamówiłam pełnowymiarowy produkt.. Najlepszy olejek jaki używałam.. a trochę ich było.

24 maja 2019

12 listopada 2019

Wow! Świetny olejek :) Gęsty ale nie obciąża włosów! świetnie je wygładza. Włosy zyskują piękny blask. Polecam!