Odżywka w sprayu JOICO K-Pak Liquid Reconstructor 300 ml

Wzbogacona o nową formułę odżywka w sprayu bez spłukiwania z płynnymi proteinami dla osłabionych i zniszczonych włosów do codziennego użytku. Chroni i odbudowuje włosy.

Na stanie

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 135,85

Odżywka w sprayu JOICO K-Pak Liquid Reconstructor wzbogacona o formułę New Smart Release Technology, to produkt dla każdego rodzaju włosów, jednak jest szczególnie wskazany dla włosów delikatnych i uszkodzonych zabiegami chemicznymi. Jeśli Twoje włosy stały się cienkie i wrażliwe po koloryzacji czy stylizacji na ciepło, odżywka do włosów zniszczonych K-Pak bez spłukiwania sprawdzi się doskonale.

Efekty będą widoczne niemal natychmiastowo dzięki płynnym proteinom, które szybko uzupełniają ubytki i naprawiają uszkodzenia. Nawet najbardziej zniszczone pasma szybko staną na nogi dzięki tej odżywce. Jest bardzo łatwa w użyciu – wystarczy kilka psiknięć i możesz cieszyć się zdrowymi włosami pełnymi sił witalnych.

Kosmetyk w połączeniu z produktami JOICO K-Pak daje najlepsze efekty. Połącz jej działanie z szamponem, lub odżywką do spłukiwania.

Produkt występuje w pojemności: 300 ml

Odżywka w sprayu do zniszczonych włosów JOICO K-Pak K-Pak Liquid Reconstructor zawdzięcza swoje błyskawiczne działanie najnowszej formule New Smart Release Technology opartej na liposomach stopniowego uwalniania i dostarczania unikalnych składników aktywnych do wnętrza włosa. Jedyny w swoim rodzaju system, zawierający keratynę, argininę i olejek z dzikiej róży, uwalnia dobroczynne składniki zarówno podczas zabiegu, jak i przez kolejne dni po aplikacji. Efekt to odbudowa, wzmocnienie i ochrona włosów przed skutkami codziennej stylizacji.

Płynne, cenne peptydy, które zawiera odżywka odbudowują włosy i tworzą na nich ochronną warstwę, która chroni przed wszystkim, co może powodować uszkodzenia. Włosy szybko odzyskują dzięki niej siły witalne, powraca ich elastyczność i blask. Nawet najbardziej uszkodzone włosy odzyskują formę dzięki doskonałej mieszance drogocennych składników. Przekonaj się sama!

EFEKT:
    • Wyjątkowy blask i elastyczność
    • Pasma podatne na układanie

Błyskawiczna odbudowa włosów

• Optymalne nawilżenie bez obciążenia
  • Odżywka bez spłukiwania
  • Do codziennego stosowania
  • Bezpieczna dla włosów farbowanych
  • pH: 4.5 – 5.5
  • Spryskać czyste, wilgotne włosy, koncentrując się na końcówkach i uszkodzonych partiach
  • Wczesać grzebieniem i układać włosy według uznania
  • Nie spłukiwać