Odżywka PAUL MITCHELL Instant Moisture 200 ml

100,00

Odżywka PAUL MITCHELL Instant Moisture® Conditioner opracowana na bazie protein sojowych, masła shea, pantenolu i  zastrzeżonego kompleksu Instant Moisture®, dającego efekt natychmiastowego nawilżenia. Włosy odzyskują właściwy poziom nawilżenia, nie elektryzują się, łatwo się rozczesują, są wzmocnione, elastyczne i błyszczące.

Brak w magazynie

Darmowa dostawa od 149 zł!

• 14 dni na zwrot
  • Bezpieczne transakcje
  • Tylko oryginalne produkty
Bezpieczeństwo płatności zapewnia

Odżywka PAUL MITCHELL Instant Moisture® opracowana na bazie protein sojowych, masła shea, pantenolu i zastrzeżonego kompleksu Instant Moisture®, dającego efekt natychmiastowego nawilżenia. Włosy odzyskują właściwy poziom nawilżenia, nie elektryzują się, łatwo się rozczesują, są wzmocnione, elastyczne i błyszczące.

Pantenol zapewnia długotrwałe nawilżenie, pogrubia włosy i nadaje połysk. Masło shea – ekstrakt z owoców zachodnioafrykańskiego drzewa karite – zawiera oleje i lipidy, które działają jak pielęgnujące środki zmiękczające, zapewniając włosom nawilżenie i połysk.

Jego odżywcze działanie pomaga pozostawić włosy miękkie oraz ułatwia układanie na mokro i sucho. Witamina E odbudowuje międzykomórkową barierę wilgoci. Aktywny botaniczny ekstrakt z awapuhi utrzymuje właściwy poziom nawilżenia i zapobiega przesuszeniu, podczas gdy aktywizowany botaniczny kompleks otrzymany z ekstraktów z aloesu, jojoby, henny i rozmarynu zwiększa połysk.

KLUCZOWE KORZYŚCI:

• Nawilża i wzmacnia – proteiny sojowe i masło shea łączą swoje działanie z kompleksem Instant Moisture®, zapewniając nawilżenie, wzmacniając włosy i zwiększając ich elastyczność.
  • Ułatwia rozczesywanie i dodaje blasku – specjalne połączenie środków rozplątujących ułatwia układanie włosów i zwiększa ich połysk.
  • Pogrubia i odbudowuje – pantenol wnika w głąb włosa, pogrubiając go i dodając objętości, a także osadza się na powierzchni i odbudowuje uszkodzoną łuskę.

There are no reviews yet

Dodaj opinię
Odżywka PAUL MITCHELL Instant Moisture 200 ml Odżywka PAUL MITCHELL Instant Moisture 200 ml
Ocena*