Odżywka PAUL MITCHELL Curls Full Circle Leave-In Treatment®

Dostępność: brak towaru
* - Pole wymagane

Odżywka bez spłukiwania do włosów kręconych. Nie obciąża włosów, a jej kremowa formuła nawilża i rozplątuje włosy oraz hamuje puszenie.

DZIAŁANIE:

• Nieobciążająca włosów odżywka nawilża włosy, rozplątuje je i zapobiega puszeniu

JAK:

• Kremowa formuła ujarzmia niesforne loki wzmacniając ich skręt
  • Pasma są rozplątane, odseparowane i podkreślone

DODATKOWE KORZYŚCI:

• Nawilża spragnione pasma i pomaga chronić je przed uszkodzeniami

Rodzaj włosów Włosy kręcone
Charakterystyka włosów Włosy suche

16 marca 2019

Właścicielki kręconych włosów nie mają łatwo, bo osiągniecie wymarzonego efektu, tj. idealnie podkreślonych, nawilżonych, ujarzmionych, pełnych blasku loków- dociążonych, z objętością, ale bez obciążenia jest nie lada sztuką. Z doborem idealnych kosmetyków do pielęgnacji kreciolkow jest podobnie jak w życiu - trzeba obcałować kupę zab, aby w końcu trafić na księcia, na którego jak się okazało- czekałyśmy całe życie. Ja miałam najprawdopodobniej wielkie szczęście, bo po miesiącach poszukiwań znalazłam produkt, który jest w stanie sprostować oczekiwaniom moich loków. To odżywka Paul Mitchell, która okazała się jedną z tych odżywek, która jest moim must have w codziennej pielęgnacji. Opakowanie jest niezwykle wydajne, a atomizer umożliwia nabranie odpowiedniej ilości produktu. Ten ma przyjemny zapach i bardzo dobrze się rozprowadza - pewnie dzięki kremowej formule.. Ja odżywkę stosuję tuż po umyciu włosów, na ociekające włosy i zawijam w bawełnianą koszulkę, robiąc włosom tzw. plopping, wydobywający skręt włosów. Efekt jest naprawdę super. Włosy mają idealny skręt, objętość - nawet bez użycia suszarki, a przy tym dociążone, ale nie obciążone. Mnie produkt zachwycił zwłaszcza tym, że rzeczywiście niweluje puszenie, co jest dla mnie ważne w deszczowe dni. Pasma, tak, jak obiecuje producent nie ulegają splątaniu i za to również pokochałam odżywkę. Produkt zachowuje się również bardzo dobrze współpracując z suszarką i dyfuzorem, nałożone na lekko wytarte ręcznikiem włosy, jednak ja osobiście uwielbiam jego działanie na lekko ociekających wodą włosach. To, co zasługuje na podkreślenie to fakt, że po wyschnięciu włosów lub wysuszeniu ich suszarką na lokach nie tworzą się tzw. sucharki, a wręcz przeciwnie- włosy są miękkie, lekkie i przyjemne w dotyku, a skręt pozostaje ze mną cały dzień. Odzywka sprawdza się również przy reanimacji włosów, zwłaszcza rano, gdy pragnę nadać formę fryzurze i podkreślić zagniecione w nocy loki. Wystarczy odrobina wody, którą spryskuję za pomocą atomizera włosy i nałożenie niewielkiej ilości produktu, aby znów cieszyć się pięknymi lokami. Dla mnie to jeden z tych produktów, któremu zdecydowanie należy się miejsce w łazience, bo udowodnił mi już kilkanaście razy, że jego formuła i działanie rzeczywiście kręci się wokół kręconych włosów!