Odżywka JOICO Daily Care Balancing

Odżywka JOICO Daily Care Balancing to produkt do włosów każdego rodzaju. Polecana jest szczególnie do włosów cienkich. Świetnie sprawdzi się u całej rodziny, także u dzieci - pozwala na szybkie rozplątanie i rozczesanie długich, dziecięcych pasm. Odżywka Daily Care Balancing utrzymuje pasma w dobrej kondycji, odżywia je i utrzymuje poziom nawilżenia, który nie powoduje obciążenia. Włosy są puszyste, lśniące i łatwo się układają.

Odżywka Daily Care Balancing tworzy zgrany duet z szamponem Daily Care Balancing lub Daily Care Treatment. Może być stosowana zamiennie z odżywką w sprayu Daily Care Leave-in Detangler.

Odżywka do każdego rodzaju włosów Daily Care Balancing zawiera opatentowaną technologię JOICO - Bio-Advanced Peptide Complex™. Jej działanie jest zauważalne, bowiem naprawia ona ubytki włosa i chroni przed ich powstawaniem. Umożliwia to łańcuch peptydowy, który odtworzyli naukowcy JOICO. Jest on taki sam, jak sekwencja naturalnie zawarta w ludzkim włosie. Pozwala to na działanie już na poziomie molekularnym. Tarcza ochronna w Bio-Advanced Peptide Complex™ sprawia również, że odżywka Joico Daily Care Balancing wzmacnia włosy i dodaje im blasku.

• Odżywienie bez obciążenia
  • Zapobieganie elektryzowaniu i wypadaniu pasm
  • Szybkie rozplątanie
  • Łatwiejsze układanie włosów