Odżywka JOICO Color Infuse Red

Odżywka JOICO Color Infuse Red to produkt stworzony do wszystkich typów włosów farbowanych na odcienie czerwieni. Produkt perfekcyjnie je odżywia, dodaje mocy i przedłuża kolor. Perfekcyjna formuła sprawia, że odświeżenie i odżywienie włosów nie wiąże się z ich obciążeniem. Czerwienie są dzięki niej intensywne i możesz się nimi cieszyć znacznie dłużej. Kosmetyk ogranicza także niepożądane odcienie. Efekt koloryzacji jest trwały i piękny.

Najlepiej stosować odżywkę Color Infuse Red z szamponem Color Infuse Red. Optymalne efekty uzyskasz korzystając z produktów 2-3 razy w tygodniu.

Odżywka do włosów farbowanych na odcienie czerwieni Color Infuse Red nie mogła powstać bez dodatku bazowej mieszanki naprawczej JOICO, czyli Bio-Advanced Peptide Complex™. Skutecznie naprawia ona uszkodzenia i chroni przed ich powstawaniem, i to na poziomie molekularnym. Umożliwia to łańcuch peptydowy taki sam jak ten naturalnie tworzący włosy. Został przygotowany przez specjalistów JOICO i jest perfekcyjną kopią tej sekwencji. Bio-Advanced Peptide Complex™ ma także dodatek tarczy ochronnej, który gwarantuje silne i pełne blasku pasma.

Odżywka JOICO Color Infuse Red świetnie utrwala kolor dzięki dodatkowi Multi-Spectrum Defense Complex™. Swoją skuteczność linia Color Infuse & Balance zawdzięcza właśnie temu kompleksowi, który powstał specjalnie dla spełnienia wymagań włosów farbowanych. Pozwala nie tylko na przedłużenie trwałości koloru, ale też zabezpiecza przed promieniowaniem UV i zagrożeniami innego rodzaju. To zasługa ekstraktu z zielonej herbaty, który optymalnie nawilża pasma i chroni podczas stylizacji na ciepło. Multi-Spectrum Defense Complex™ to gwarancja pięknej fryzury na długi czas.

• Odżywienie bez obciążenia
  • Odświeżenie i wzmocnienie koloru
  • Utrzymanie trwałości koloru włosów farbowanych na odcienie czerwieni

• Do użycia 2-3 razy w tygodniu