Odżywka JOICO Color Infuse Copper

Odżywka JOICO Color Infuse Copper idealnie sprawdzi się na wszystkich typach włosów farbowanych na odcienie miedziane. Dzięki niej włosy będą intensywnie odżywione, wzmocnione po zabiegu koloryzacji, a jednocześnie jego efekt będzie trwalszy. Odżywka gwarantuje odświeżenie Twojego koloru i odżywienie bez obciążenia. Odcienie miedzi po jej zastosowaniu będą intensywniejsze i wielowymiarowe. Kosmetyk ogranicza także blaknięcie i pojawianie się niechcianych odcieni. Efekt jest trwalszy, a włosy zdrowe i pełne blasku.

Najlepsze rezultaty uzyskasz stosując odżywkę Color Infuse Copper w duecie z szamponem Color Infuse Copper. Używaj ich 2-3 razy w tygodniu.

Odżywka do włosów farbowanych na odcienie miedziane Color Infuse Copper odbudowuje uszkodzenia dzięki podstawowej formule JOICO - Bio-Advanced Peptide Complex™. Działająca na poziomie molekularnym mieszanka zapobiega powstawaniu ubytków i chroni włosy. Jej skuteczność została potwierdzona dzięki zawartości łańcucha peptydowego takiego samego jak ten obecny we włosach w naturze. Kopia została stworzona przez naukowców Joico i to dzięki niej produkty JOICO są tak skuteczne.

Odżywka JOICO Color Infuse Copper gwarantuje trwałość koloru dzięki Multi-Spectrum Defense Complex™. Kompleks stworzono specjalnie dla włosów farbowanych. To jego zasługa, że linia Color Infuse & Balance gwarantuje przedłużenie koloru po zabiegu koloryzacji oraz chroni przed promieniowaniem UV. Pozytywne działanie to głównie zasługa ekstraktu z zielonej herbaty. Powoduje on optymalne nawilżenie pasm i ochronę w czasie stylizacji na ciepło. Multi-Spectrum Defense Complex™ to piękno koloru, który trwa.

• Odżywienie bez obciążenia
  • Odświeżenie i wzmocnienie koloru
  • Utrzymanie trwałości koloru włosów farbowanych na odcienie miedziane

• Do użycia 2-3 razy w tygodniu