Odżywka JOICO Color Infuse Brown

Odżywka JOICO Color Infuse Brown przeznaczona jest dla wszystkich rodzajów włosów farbowanych na brązowe odcienie. Kosmetyk służy do odżywienia, wzmocnienia i przedłużenia koloru. Odżywka zapewnia optymalne odświeżenie i odżywienie pasm bez obciążenia. Uzyskany odcień brązu zostaje dzięki niej podkreślony i przedłużony. Kosmetyk niweluje także niechciane odcienie. Wielowymiarowe pigmenty nie wypłukują się tak szybko i kolor jest pełen blasku.

Odżywkę Color Infuse Brown najlepiej stosować z szamponem Color Infuse Brown. Produkty powinno się stosować 2-3 razy w tygodniu.

Odżywka do włosów farbowanych na odcienie brązu Color Infuse Brown uzupełniono o kluczową formułę JOICO - Bio-Advanced Peptide Complex™. Wzbogacająca kosmetyki mieszanka naprawia uszkodzenia i zapobiega ich powstawaniu już na poziomie molekularnym. Pozwala na to zawartość łańcucha peptydowego identycznego jak ten budujący włosy w naturze. Opracowali go naukowcy JOICO i stanowi on idealną kopię naturalnej sekwencji. Zawarta w Bio-Advanced Peptide Complex™ tarcza ochronna zaś gwarantuje, że Twoje włosy będą silne i zdrowe.

Odżywka JOICO Color Infuse Brown doskonałe efekty zapewnia także dzięki Multi-Spectrum Defense Complex™. Zawarty w Color Infuse & Balance kompleks powstał z myślą o potrzebach włosów farbowanych. Gwarantuje przedłużenie koloru po zabiegu koloryzacji, a także chroni przed promieniowaniem UV i innymi zagrożeniami zewnętrznymi. Takie pozytywne działanie zapewnia dzięki ekstraktowi z zielonej herbaty. Możesz dzięki niemu uzyskać także optymalne nawilżenie pasm i ochronę podczas stylizacji na ciepło. Dzięki Multi-Spectrum Defense Complex™ masz pewność trwałości koloru.

• Odżywienie bez obciążenia
  • Odświeżenie i wzmocnienie koloru
  • Utrzymanie trwałości koloru włosów farbowanych na brąz

• Do użycia 2-3 razy w tygodniu