Odżywka JOICO Color Balance Blue

Odżywka JOICO Color Balance Blue została stworzona dla wszystkich rodzajów włosów rozjaśnianych lub farbowanych na blond. Odżywka odświeża i silnie odżywia pasma bez obciążenia. Otrzymany w wyniku koloryzacji blond jest dzięki niej podkreślony i wzmocniony. Kosmetyk neutralizuje również niechciane, ciepłe odcienie, dzięki czemu możesz dłużej cieszyć się pięknym blondem. Jest on wielowymiarowy, pełen blasku, a włosy wyglądają na zdrowe i silne (i takie są!).

Odżywkę Color Balance Blue należy stosować w duecie z szamponem Color Balance Blue. Najlepiej używać kosmetyków 2-3 razy w tygodniu.

Odżywka do włosów farbowanych lub rozjaśnianych na blond Color Balance Blue podobne jak inne produkty JOICO, zawiera kluczową formułę marki, czyli Bio-Advanced Peptide Complex™. Naprawia ona uszkodzenia i chroni przed ich powstawaniem na poziomie molekularnym. Jest to możliwe dzięki zawartości łańcucha peptydowego, perfekcyjnie kopiującego ten budujący włosy w naturze. Przygotowany przez naukowców JOICO kompleks zawiera również tarczę ochronną, która gwarantuje, że włosy odzyskują siłę i zdrowie.

Odżywka JOICO Color Balance Blue swoją skuteczność zawdzięcza Multi-Spectrum Defense Complex™. Linia Color Infuse & Balance została o niego uzupełniona, bowiem kompleks ten powstał z myślą o włosach farbowanych. Dzięki niemu odżywka zapewnia przedłużenie koloru i chroni przed promieniowaniem UV i zanieczyszczeniami zewnętrznymi. Optymalne nawilżenie pasm i ochronę podczas stylizacji na ciepło uzyskasz dzięki dodatkowi ekstraktu z zielonej herbaty. Multi-Spectrum Defense Complex™ daje Ci pewność trwałości i piękna koloru.

• Odżywienie bez obciążenia
  • Odświeżenie i wzmocnienie koloru
  • Utrzymanie trwałości koloru włosów farbowanych lub rozjaśnianych na blond
  • Ochłodzenie koloru