Odżywka JOICO Daily Care Leave-In Detangler

Dostępność: brak towaru

Odżywka bez spłukiwania JOICO Daily Care Leave-in Detangler sprawdzi się na wszystkich rodzajach włosów. Jest doskonała do rozplątania szorstkich i długich włosów. Dobrze sprawdzi się przy ich obcinaniu. To produkt idealny dla Ciebie, jeśli nie masz zbyt wiele czasu, a chcesz kompleksowo zadbać o wygląd swoich włosów. Dzięki tej odżywce pasma są dobrze ochronione, nawilżone bez obciążenia i łatwe w ułożeniu.

Odżywka Daily Care Leave-in Detangler dobrze współpracuje z szamponem Daily Care Balancing lub Daily Care Treatment. Może być stosowana zamiennie z odżywką Daily Care Balancing.

Odżywka do każdego rodzaju włosów Daily Care Leave-in Detangler posiada dodatek flagowej technologii JOICO - Bio-Advanced Peptide Complex™. Naprawia ona ubytki włosa i chroni przed ich powstawaniem już na poziomie molekularnym. Pozwala na to łańcuch peptydowy odtworzony przez naukowców JOICO. To sekwencja identyczna do tej naturalnie zawartej w ludzkim włosie. Tarcza ochronna w Bio-Advanced Peptide Complex™ sprawia, że odżywka Joico Daily Care Leave-in Detangler wzmacnia włosy i sprawia, że są pełne blasku.

• Odżywienie i rozplątanie bez obciążenia
  • Szybkie rozplątanie
  • Łatwiejsze układanie włosów

• Do codziennego stosowania