Mini szampon JOICO Moisture Recovery 50ml

Mini szampon JOICO Moisture Recovery to kosmetyk do każdego typu włosów, który najlepszy będzie dla pasm odwodnionych i przesuszonych. Szampon delikatnie oczyszcza i zapewnia włosom optymalny poziom nawilżenia bez obciążenia.

Pasma są odżywione i wzmocnione. Mini pojemność to natomiast idealna okazja, by wypróbować produkt i przekonać się o jego działaniu.

Pielęgnacja z Moisture Recovery będzie najskuteczniejsza, jeśli poszerzysz ją o odżywkę z tej samej linii. Rekomendujemy stosowanie jej wymiennie z maską Moisture Recovery Treatment Balm, aplikowaną 2-3 razy w tygodniu. Skuteczna jest także odżywka bez spłukiwania Moisture Recovery Leave-In Moisturizer.

ZASTOSOWANA TECHNOLOGIA:

Mini szampon nawilżający Moisture Recovery zawiera Bio-Advanced Peptide Complex™. Sztandarowy kompleks marki naprawia uszkodzenia i zapobiega pojawianiu się kolejnych. Wszystko dzięki odtworzeniu łańcucha peptydowego budującego włosy – specjalistom Joico udało się odtworzyć sekwencję taką samą jak ta znajdująca się naturalnie w ludzkim włosie. Pozwala to na działanie na poziomie molekularnym. Dodatkowo zawarta w mieszance tarcza ochronna sprawia, że włosy są pełne mocy i blasku.

Mini szampon do włosów JOICO Moisture Recovery, podobnie jak inne kosmetyki z linii Moisture Recovery, zawiera Hydramine Sea Complex™. Mieszanka składa się z minerałów pochodzących z roślin oraz z wody morskiej. Buduje ona barierę hydrolipidową, która zapobiega odwodnieniu włosów. Hydramine Sea Complex™ zapewnia optymalny poziom nawilżenia włosów bez obciążenia i świetnie je wygładza.

• Intensywne nawilżenie
  • Zapobieganie odwodnieniu
  • Łatwiejsze rozczesywanie i układanie pasm

• Bezpieczny dla włosów farbowanych