Mini szampon JOICO Body Luxe 50ml

Dostępność: brak towaru

Mini szampon Body Luxe opracowano do włosów normalnych oraz cienkich. Sprawdzi się perfekcyjnie, jeśli poszukujesz produktu, który doda Twoim pasmom objętości i sprawi, że będą się lepiej układać.

Mini szampon jest całkowicie bezpieczny dla włosów farbowanych, możesz więc korzystać z niego codziennie, a mini pojemność jest idealna na wyjazd. Wystarczy również by się przekonać, czy kosmetyk spełnia Twoje oczekiwania.

Najlepsze rezultaty osiągniesz, gdy szampon Body Luxe zastosujesz razem z innymi kosmetykami z serii Body Luxe.

ZASTOSOWANA TECHNOLOGIA:

Mini szampon nadający objętość Body Luxe został uzupełniony o Joico Bio-Advanced Peptide Complex™. Ta przygotowana przez pracowników Joico mieszanka nie tylko naprawia ubytki we włosie, ale ogranicza też ich powstawanie. Pozwala na to replikacja łańcucha peptydowego budującego włosy. Eksperci Joico tworzyli sekwencję identyczną, jak ta zawarta naturalnie w ludzkim włosie. Pozwala to na działanie na poziomie molekularnym włosa. Formuła posiada też tarczę ochronną, która sprawia, że włosy są silne i pełne blasku.

Mini szampon do włosów Body Luxe, podobnie jak inne produkty z tej linii, zawiera również Oat Protein Complex™. Te opatentowane przez Joico proteiny i aminokwasy owsa dodają włosom objętości i unoszą je u nasady. Wszystko to bez obciążenia! Proteiny owsa to naturalny sposób na puszyste włosy przy jednoczesnym wzmocnieniu ich struktury. Dodatkowe korzyści to wzmocnienie pasm i ich podatność na układanie.

• Delikatne oczyszczenie włosów
  • Wyraźnie pogrubione włosy
  • Pasma łatwiejsze do ułożenia
  • Efekt bez obciążenia