Mini spray Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Multi-Perfector-50ml

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin

Dwufazowy mini spray nabłyszczający przeznaczony do włosów farbowanych. Skutecznie przedłuża trwałość koloru bez obciążania włosów. Opakowanie idealnie sprawdza się w podróży i na wakacjach.

Joico Luster Lock Multi-perfector to najnowszy keratynowy spray pielęgnujący włosy do codziennego użycia z linii K-Pak Color Therapy przeznaczonej dla włosów farbowanych i wymagających wyjątkowej ochrony.

Ten błyskawicznie działający, dwufazowy spray łączy w sobie moc nawilżających olejków z keratynowym kompleksem odbudowującym i zapewnia przedłużenie trwałości koloru bez zbędnego obciążenia włosów.

FAZY:

• Faza 1: Ultralekka, nawilżająca, kremowa emulsja zawierająca ekskluzywną mieszankę olejków manketti i arganowego.
  • Faza 2: Jedwabista, klarowna emulsja zawierająca opatentowaną technologię Quadraßond Peptide Complex®, która zawiera odżywiające polimery tworzące barierę ochronną przed zniszczeniami i utratą koloru.

Działające w synergii fazy zapewniają włosom błyskawiczne efekty, których potrzebują każdego dnia - natychmiastowe wygładzenie i łatwe rozczesywanie oraz dogłębne nawilżenie i nabłyszczenie bez obciążenia.

JAK STOSOWAĆ:

• Rozpylać (3-4 pompki) na umyte, wilgotne włosy i przeczesać grzebieniem.

ZALETY:

• Kolor włosów farbowanych jest aż o ponad 90% bardziej intensywny po 10 myciach (test prowadzony na włosach farbowanych na czerwony kolor)
  • Włosy są 2x bardziej wzmocnione
  • Włosy są gotowe do rozczesania na mokro
  • Włosy są chronione przed promieniowaniem UV i wysokimi temperaturami
  • Nadaje włosom miękkości, blasku i gładkości bez ich obciążenia
  • Scala rozdwajające się końcówki
  • Idealny do codziennego użytku (stosować mniejszą ilość na włosach cienkich i bardzo cienkich)

Sklep internetowy Shoper.pl