Mini odżywka JOICO K-Pak Color Therapy 50ml

Mini odżywka JOICO K-Pak Color Therapy skutecznie odbudowuje i umacnia włosy po zabiegu koloryzacji. Jeśli masz delikatne, zmęczone i łamliwe włosy, to kosmetyk dla Ciebie. Zyskasz skuteczne ożywienie koloru włosów oraz uzupełnienie uszkodzeń, które powstały w wyniku zabiegów chemicznych, stylizacji na ciepło oraz negatywnych czynników środowiska.

Mini odżywka do włosów JOICO K-Pak Color Therapy szybko spowoduje, że Twoje włosy odzyskają blask i świetną kondycję, a kolor będzie jeszcze trwalszy. Ubytki aminokwasów zostaną uzupełnione dzięki lekkiej, nieobciążającej formule, a pasma będą gładkie i pełne sił witalnych.

Konieczne połącz stosowanie mini odżywki JOICO K-Pak Color Therapy z mini szamponem z tej samej linii. Do swojej pielęgnacji dodaj mini maskę, suchy, luksusowy mini olejek bądź wielofunkcyjny spray z tej samej linii. Wersję mini odżywki konieczne zabierz ze sobą na weekendowy wyjazd lub wakacje.

ZASTOSOWANA TECHNOLOGIA:

Mini odżywka do włosów farbowanych K-Pak Color Therapy sprawi, że kolor Twoich włosów zabłyśnie na nowo, a pozwala na to mieszanka Quadrabond Peptide Complex™.

Opatentowana przez JOICO formuła nie tylko troszczy się o kolor, ale naprawia też uszkodzenia powstałe we włosach w wyniku różnorodnych czynników. Dzięki niej kolor trwa na włosach nawet dwukrotnie dłużej i jest pięknie nasycony. Dzięki aktywnym składnikom Quadrabond Peptide Complex™ sprawia, że już po pierwszym zastosowaniu włosy są mniej łamliwe, aż do 65%. Włosy stają się widocznie silniejsze i gładsze, nawet te najbardziej zmęczone i osłabione. Jest to możliwe dzięki trzem olejkom: arganowemu, mankietti oraz z wiesiołka. Dzięki nim pasma są doskonale nawilżone, a wszystkie składniki kompleksu na długo wzmacniają włosy i cieszą się żywym, mocnym odcieniem Twoich marzeń.

• Odżywienie zniszczonych włosów
  • Intensywne nawilżenie bez obciążenia
  • Uzupełnienie ubytków aminokwasów
  • Ożywienie i przedłużenie trwałości koloru