Mini odżywka JOICO Body Luxe 50 ml

Dostępność: brak towaru

Mini odżywka joico Body Luxe jest produktem do włosów normalnych i cienkich. Sprawdzi się doskonale gdy szukasz kosmetyku, który doda włosom objętości i sprawi, że łatwiej będzie je ułożyć.

Mini odżywka Body Luxe może być bezpiecznie stosowana na włosach farbowanych i zapewnia optymalne nawilżenie bez obciążenia, dlatego z powodzeniem możesz ją stosować codziennie. Mini pojemność jest doskonała na wyjazd lub do przetestowania produktu na swoich włosach.

Najlepsze działanie odżywka Body Luxe zapewnia w połączeniu z innymi kosmetykami do pielęgnacji z serii Body Luxe.

ZASTOSOWANA TECHNOLOGIA:

Mini odżywka dodająca objętości JOICO Body Luxe zawiera, podobnie jak inne produkty Joico, opatentowany przez firmę Bio-Advanced Peptide Complex™. Opracowana przez naukowców marki mieszanka nie tylko uzupełnia ubytki włosa, ale też zapobiega ich powstawaniu. Umożliwia to zreplikowany łańcuch peptydowy, który uzyskali naukowcy Joico.

Jest on identyczny jak sekwencja znajdująca się we włosie. Pozwala to na wsparcie pasm na poziomie molekularnym. Umieszczona w Bio-Advanced Peptide Complex™ tarcza ochronna sprawia, że pasma zyskują moc i blask.

Mini odżywka do włosów JOICO Body Luxe, tak jak inne produkty tej linii zawiera Oat Protein Complex™. Formuła ta składa się z protein i aminokwasów owsa. Przyczyniają się one do pogrubienia i podniesienia pasm u nasady. Nie powodują jednocześnie obciążenia włosów. Oat Protein Complex™ w naturalny sposób wpływa na pogrubienie i buduje ich strukturę, co pozwala im zyskać blask i sprawia, że są bardziej podatne na stylizację.

Efekty:

• Pogrubienie każdego włosa
  • Łatwiejsze rozczesywanie i układanie pasm
  • Nawilżenie bez obciążenia
  • Zdrowy blask

• Do codziennego stosowania
  • Bezpieczna do włosów farbowanych
  • pH: 4.5- 5.5

Sposób użycia:

• Nałożyć niewielką ilość na umyte, wilgotne włosy
  • Pozostawić produkt na 1 minutę, przeczesać włosy szerokim grzebieniem i dokładnie spłukać

Charakterystyka włosów Włosy pozbawione objętości