Maska JOICO Color Endure Treatment

Dostępność: brak towaru

Maska Color Endure Treatment Masque przywraca włosom farbowanym wszystko, co utraciły one poprzez zabieg koloryzacji. Produkt to intensywna kuracja, która odbudowuje włosy, poprawia ich kondycję i zapewnia optymalny poziom nawilżenia bez obciążenia. Pigment zostaje zamknięty we włosach, które są wygładzone, sprężyste i pełne blasku.

Najlepsze efekty w ochronie koloru osiągniesz dzięki równoległemu stosowaniu szamponu Color Endure oraz maski Color Endure Treatment Masque.

Maska jest dostępna w dwóch pojemnościach: 250 i 500 ml.

Maska do włosów farbowanych Color Endure zawiera najważniejszą formułę JOICO, czyli Bio-Advanced Peptide Complex™. Eksperci marki opracowali kompleks, który zawiera sekwencję peptydów identyczną do tej obecnej w ludzkim włosie. Dzięki temu niweluje ona ubytki włosa i ogranicza ich powstawanie. Sekwencja ta sprawia, że działanie formuły ma miejsce na poziomie molekularnym. Dodatkowo tarcza ochronna zawarta w Bio-Advanced Peptide Complex™ dodaje pasmom siły i blasku.

Maska Joico Color Endure zawiera Multi-Spectrum Defense Complex™. Udoskonalający linię Color Endure kompleks przygotowany został specjalnie do potrzeb włosów farbowanych. Kompleks gwarantuje przedłużenie trwałości koloru i chroni pasma przed promieniowaniem UV oraz zagrożeniami środowiska zewnętrznego. Zawdzięcza to zawartości ekstraktu z zielonej herbaty. Gwarantuje on Twoim włosom nawilżenie i zabezpiecza je przed stylizacją na ciepło. Multi-Spectrum Defense Complex™ to gwarancja tego, że kolor włosów nie blaknie i wygląda doskonale.

• Wydłużenie i nasycenie koloru
  • Ochrona włosów i zwiększenie ich objętości
  • Zapobieganie płowieniu koloru i zmianom odcienia
  • Łatwiejsze rozczesywanie włosów