Maska JOICO Blonde Life™ Brightening

Kremowa, silnie skoncentrowana maska do włosów blond, która błyskawicznie nawilża i uzupełnia utracone minerały oraz zapobiega blaknięciu i zmianom tonacji.

Szybkodziałająca maska to product stworzony do dogłębnego nawilżenia i zmiękczenia włosów, nautralizacji chloru i usuwania mikroelementów odpowiadających za żółknięcie blondu. Tworzy kompletny zestaw z szamponem i odżywką z linii Blonde Life, który natychmiast zmienia rozjaśniane, przesuszone włosy w delikatne, błyszczące, elastyczne i pełne objętości pasma.

Produkty z linii Blonde Life wyróżniają się dzięki zawartości argininy, która gwarantuje większą elastyczność włosów, olejków Monoi i Tamanu, które odżywiają skórę i nawilżają włosy oraz technologii Bio-Advanced Peptide Complex®, która niweluje zniszczenia, uzupełnia ubytki, wzmacnia włosy i naprawia powstałe uszkozenia.

DLACZEGO POKOCHASZ LINIĘ BLONDE LIFE:
  • Gwarantuje piękny blond do 8 tygodni (podczas używania szamponu, odżywki i maski, które zabezpieczają kolor w 80% aż do 18 myć)
  • Włosy są zdrowsze i nawilżone
  • Włosy są silne, a uszkodzenia zniwelowane aż w 50% już po pierwszym użyciu
  • Włosy są rozjaśnione aż do 9 poziomów dzięki pudrowi z tej linii
  • To najszybszy sposób na rozjaśnienie włosów i nadanie im blasku

SKŁADNIKI:
  • Arginina: Naturalny, wzmacniający elastyczność włosów aminokwas, który błyskawicznie odżywia i wzmacnia włosy oraz redukuje uszkodzenia. Olejek Monoi: Bogata w niezbędne kwasy tłuszczowe mieszanka egzotycznego olejku kokosowego i kwiatu gardenii, która chroni włosy od wewnątrz, zapewnia dogłębne nawilżenie, nadaje miękkość, elastyczność i skutecznie pogrubia włosy. Dodatkowo działa od zewnątrz, wygładzając powierzchnię włosów, zapobiega ich elektryzowaniu i stanowi skuteczną ochronę przed przesuszeniem
  • Olejek Tamanu: Pełen niezbędnych kwasów tłuszczowych oraz omega-6 i omega-9 olejek, który nabłyszcza i chroni kolor oraz pomaga wygładzać włosy podczas każdej aplikacji. Bio-Advanced Peptide Complex®: Ekskluzywna mieszanka cząsteczek keratyny, która zapewnia odbudowę i ochronę włosów na całej ich długości
  • Naturalny detoksykator: Neutralizuje chlor i żółte odcienie, aby utrzymać piękny, czysty kolor pomiędzy zabiegami.

Rodzaj włosów Włosy blond
Charakterystyka włosów Włosy suche

1 marca 2019

Najlepsza maska do włosów jaką kiedykolwiek miałam. Włosy po umyciu, są gładkie, czuć i widać że zdecydowanie odzywione, jakby naolejowane, choć absolutnie nie obciążone. Świetnie wspomaga rozczesywanie włosów, co u blondynek po rozjasnianiu jest ciężkie, a tu wystarczy dosłownie jedno pociągniecie szczotką i kosmyk rozczesany, szczotka tak glaaaadko przechodzi przez włosy, zero kołtunów po myciu. Po wysuszeniu włosy wyglądają jak po wyjściu od fryzjera, są zdrowe, błyszczące i mocne. Polecam!