Lokówka z grzebieniem PAUL MITCHELL Neuro Guide

916,00 

Wyjątkowa lokówka PAUL MITCHELL NEURO Guide jest idealna do tworzenia plażowych fal. Posiada ekskluzywny wbudowany grzebień, który jest w pełni zintegrowany z lufą. W ciągu kilku sekund nagrzewa się do 230°C. Chwyta włosy, rozkładając je równomiernie na rozgrzanej powierzchni, tworząc płynne fale bez wysiłku. Wysokiej jakości tytanowy cylinder pokryty powłoką IsoTherm wytwarza fale, które trwają, a wyjątkowo długa lufa sprawia, że lokówka idealnie nadaje się do stylizacji długich włosów.

Na stanie

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 916,00 

Darmowa dostawa od 149 zł!

  • 14 dni na zwrot
  • Bezpieczne transakcje
  • Tylko oryginalne produkty
Bezpieczeństwo płatności zapewnia

Wyjątkowa lokówka PAUL MITCHELL NEURO Guide jest idealna do tworzenia plażowych fal. Posiada ekskluzywny, wbudowany grzebień, który jest w pełni zintegrowany z lufą. W ciągu kilku sekund nagrzewa się do 230°C. Chwyta włosy, rozkładając je równomiernie na rozgrzanej powierzchni, tworząc płynne fale bez wysiłku. Wysokiej jakości tytanowy cylinder pokryty powłoką IsoTherm wytwarza fale, które trwają, a wyjątkowo długa lufa sprawia, że lokówka idealnie nadaje się do stylizacji długich włosów.

Seria PAUL MITCHELL NEURO™ to precyzyjne narzędzia fryzjerskie do profesjonalnej stylizacji. Oryginalna budowa połączona z najnowszą technologią sprawia, że stylizacja jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wszystkie narzędzia NEURO™ produkowane są w najbardziej zaawansowanych technologicznie fabrykach, aby spełniać najwyższe standardy wykonania. Inteligentne mikroprocesory zapewniają optymalną wydajność, monitorując ciepło, aby zapewnić odpowiednią dawkę ciepła w czasie stylizacji włosów. Najwyższej jakości tytanowa powłoka zapewnia doskonałe, szybkie rozprowadzanie ciepła. Gładka powierzchnia zapewnia stylizację włosów bez ich uszkodzenia.

  • W pełni zintegrowany grzebień w tytanowej powłoce IsoTherm chwyta włosy i równomiernie rozprowadza je na ogrzanej powierzchni, tworząc bez wysiłku fale i loki.
  • Wystarczy przesunąć przełącznik, aby wsunąć grzebień do cylindra – stylizacja będzie wolna od zaczepów.
  • Eliminuje potrzebę stosowania grzebienia lub szczotki przed stylizacją i pomaga przy splątanych włosach.
  • Zapobiega zsuwaniu się włosów, jednocześnie kontrolując teksturę.
  • Najnowocześniejszy sprzęt osiąga 230°C w kilka sekund.

CHCESZ ZOBACZYĆ JAK DZIAŁA LOKÓWKA PAUL MITCHELL NEURO GUIDE? KLIKNIJ TUTAJ

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

Opinie

There are no reviews yet

Dodaj opinię
You must be logged in to post a review Log In