Joico Smooth Cure - wsparcie dla włosów kręconych

Kręcone pasma są szczególnie wymagające, mają tendencje do puszenia i przesuszenia. Na szczęście opracowana przez Joico linia Smooth Cure to rewelacyjne wsparcie dla włosów kręconych. Linia zawiera szampon i odżywkę, które działając wspólnie zapewniają naprawdę doskonałe rezultaty. Pozbawione siarczanów kosmetyki przygotowują pasma do stylizacji, odżywiają je i pozwolą Ci cieszyć się pięknym skrętem.

Produkty Joico Smooth Cure

Wchodzący w skład linii Smooth Cure szampon skutecznie oczyszcza włosy z pozostałości produktów do stylizacji, redukuje skręt i przygotowuje włosy do stylizacji. Jednocześnie zapewnia pasmom ochronę - zanieczyszczenia, stylizacja w wysokich temperaturach czy uszkodzenia mechaniczne nie będą już dzięki niemu zagrażać Twoim włosom. Szampon Smooth Cure możesz stosować codziennie, jest on bezpieczny także dla włosów po zabiegach chemicznych.

Odżywka Smooth Cure doskonale uzupełnia działanie szamponu - zapewni Twoim włosom intensywne nawilżenie, wzmocni włosy i zredukuje ich skręt, nawet jeśli zostały poddane zabiegom chemicznym. Dzięki niej zyskasz większą kontrolę nad pasmami - wystarczy tylko pozostawić ją na włosach przez minutę. Uzyskiwane przez Joico Smooth Cure opinie dowodzą, że stosowanie tego duetu doskonale przygotowuje włosy do stylizacji i znacząco ją ułatwia. Zestaw Joico Smooth Cure będzie zatem doskonałym prezentem dla osoby z falowanymi, kręconymi włosami. Na pewno zostanie doceniony!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium